Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék egy laptopot. Ne...

Szeretnék egy laptopot. Ne legyen rosz de 50ezer alatt lehetöleg. Valamit ajánlanátok? Netezésre kell leginkább!

Figyelt kérdés

[link]

Ha lehet ezek közül válaszatok mert ujjonan tudom nem találnék milyen olcsón.


2010. okt. 25. 19:11
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Használtan gari nélkül elég gázos laptopot venni. Akkor már inkább újonnan egy asztali gép, ami alkatrészekből összerakva, belei is férne ebbe a keretbe, persze használt CRT monitorral.


Ha valami elromlik egy használt laptopba a gatyád is rákölheted, főleg ha az alaplap a ludas, mert azt nagyítóval kell majd keresni.


Ha mindenképpen hordozható megoldás kell, akkor gyűjts még hozzá egy tízest és vegyél újonnan egy netbook -ot.

2010. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igenyeid alapjan szerintem keress egy Acert vagy Asust Celeron M szerias procival, 1-2 giga rammal, 80-120 gigas harddal. Ennyibol kell kapjal es nem hiszem hogy rosszul jarnal, mert ezek mar relativ ujabb gepek es nem is tul dragak.(nekem is szemely szerint Acer Aspire 5315 van, 3 eves, eleg strapagep, netezesre, filmre tokeletes es en is olyan 40-50 korul akarom eladni a kozeljovoben)
2010. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

50e alatt laptop? Nem ajánlanám...


Használtat tényleg nagyon kockázatos, főleg ilyen gyík oldalakról. Ha van a közelben valami használt gépekkel foglalkozó üzlet, ott némileg biztosabb a dolog.


De én is inkább azt mondanám, hogy gyűjts még egy keveset, pl. az Asus-nak vannak 60e körül alsókategóriás netbook-jai, netezésre hajszál pontosan tökéletesek. :)

2010. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha használtat veszel márkásat vegyél. Az én régi Dell-emet használtan vettem és három év után eladtam. Szóval én Dell-t ajánlok. Két barátom is vett akkor, nekik még mindig megy...régi csúcsgépet érdemes venni.

(Dell Latitude)

2010. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!