Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 5 éve volt újratelepítve a...

5 éve volt újratelepítve a gépem, és már észrevettem hogy elkezdtek laggolni azok a játékok amik régen simán mentek. Hogyan kell újratelepíteni a gépet? Rákerestem googlen, csak ez az első hogy én telepítem újra és félek hogy elrontom.

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Most nem akarok neked ilyen nagyon "bonyolult" dolgokat mondani, de ez akár attól is lehet, hogy a hűtés már nem a régi. Ki kéne portalanítani, újrapasztázni az alkatrészeket, és újratelepíteni az oprendszert.


Ha te ilyeneket nem tudsz, akkor keressél valakit, aki ezt megtudja csinálni. Szervizben elég sokat elkérnek egy ilyen, amúgy elég egyszerű munkáért.

2014. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha újratelepíted az az első, hogy a drivereidet beszerzed a gépedhez, enélkül ne is fogj hozzá, mert csak idegeskedni fogsz!!!

Vagy Cd-n megvan, vagy a gyártó honlapjáról. Jó néhány óra egy újratelepítés, van hogy fél nap. programoktól is függ, de baromi lassú a frissítések konfigurálása win7.

Xp van a gépeden?

2014. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!