Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Venni akarok egy HP notebookot...

Alganyalogató kérdése:

Venni akarok egy HP notebookot, viszont linux van rajta, lehetséges rátelepíteni a win7-et? Vagy a linux nem fogja engedni?

Figyelt kérdés
Linux op rendszert nem nagyon szeretnék, mert azon semmi megy el, ill. nem esik kézre nekem. (még egy skypeot se lehet rátenni..)

2014. okt. 29. 10:35
 1/4 Tengor ***** válasza:
100%

Helyesen így hangzik: "te nem tudod a Skype-ot rátenni".

Rá lehet tenni win 7-et ha ez a vágyad. Beteszed a jogtiszta telepítőd, aztán törlöd a linuxos partíciókat.

2014. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi!
2014. okt. 29. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Linux op rendszert nem nagyon szeretnék, mert azon semmi megy el"

Dehogynem, szinte minden programra van alternatíva vagy konkrétan linuxos verzió.


"ill. nem esik kézre nekem"

Mert még nem próbáltad huzamosabb ideig... Így a Win sem esre kézre, sőt...


"(még egy skypeot se lehet rátenni..)"

Dehogynem...


Ettől függetlenül szinte minden bizonnyal tehető rá Windows, nézd meg a gyártó oldalán találsz-e megfelelő drivereket hozzá.

2014. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
PEBKAC. Lehet, de minek? A Harleyt sem cserélem le lábbal hajtós kisautóra...
2014. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!