Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akadnak a gépemen azok...

Janikahhhh kérdése:

Miért akadnak a gépemen azok a játékok amiknek alapból mennie kellene? +Miért van az hogy folyamatosan szétkapcsol az internetem?

Figyelt kérdés

Hello!

Szereztem egy új számítógépet és azoknak a játékoknak amiknek elkéne rajta menniük akadnak még minimum gafikán is! Miért van ez?

A gép paraméterei: AMD Phenom(tm) Processor 4x3.0 GHz

Ram:8Gb A-Data 667MHz (DDR3 1333)

Videókártya:Nvidia GeForce Gt520 1Gb

Alaplap:Asus M5A78L-M Le


Eztek vannak odaírva a SIW programba az alaplaphoz:


South Bridge ATI SB750 Revision 00

North Bridge AMD 780G Revision 00


Lehet hogy az a baj hogy nem AMD vagy ATI videókártya van benne? Az Assassins Creed Black Flagot csak 800x600 as felbontáson is és mindent levéve minimumra úgy viszi.

Ha ez lenne a probléma akkor kérlek azt is írjátok le hogy melyik az az ATI vagy AMD alaplap az utóbbiról nem tudom hogy van-e 1általán de ha tudnátok akkor mondjátok el azt is hogy melyiket vegyem meg!


Internet:

Ha akarok letölteni pl:pach-et vagy akármit és sokszor anélkül hogy bármilyen letöltést elindítanék megszakad az internetkapcsolatom. Próbáltam az alaplapon lévő csatlakozóra is kötni és van mert a régi gépembe kellett vennem TP-link-es hálókártyát mind 2 esetben szétkapcsol!

Van modemem és routerem is a routeremhez nem találom a CD-t a neten sem találtam Drivert hozzá uh azt nem kötöttem be csak a modemet!

Köszönöm hogy elolvastátok ha valami kérdés van még ezekhez akkor nyugodtan írjátok le amint tudok válaszolok!

Hello! :D



#játék #akad #mennie
2014. nov. 5. 19:44
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Táp: Model:HM K-23/400W SATA3 a többi nem tudom kell-e?

Ilyenek vannak hogy: voltage 115-230

current 4-10A 2-5A

Frequency 50Hz 60Hz

2014. nov. 5. 20:04
 12/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Nvidia terén játékos vga pl GTX550Ti 1GB DDR5

De a játékos vga k fogyasztanak is ám...

2014. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérésem hogy ahogy látjátok mi van a gépbe írjátok le 1be hogy mi az amit ki kellene cserélnem,mire lenne érdemes,és nagyjából hogy mennyibe kerülne?
2014. nov. 5. 20:07
 14/37 anonim ***** válasza:

Írnám én egybe, de ez a kontár szétfloodolja a kérdést.


Kontár, gondold végig, mint akarsz írni, és írd le egybe.

2014. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Floodolás az ha mindenüt ugyan az van

Nem tehetek róla hogy öskori eszközöm van nem vèletlen marad ...

2014. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

...Nekem csak a gyakori

Ha megtehetném nem itt lenék legalábis igy és enyit

Tápot mindenkép cserélned kéne föleg ha fejlesztesz

2014. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy én összeakartam rakni magamnak gépet csak nem jött össze rá pénz és így ezt a megoldást tudtam kihozni az egészből amúgy egy ilyen gépet akartam összerakni csak nincs ennyim!

ház:Zalmann Z11Plus

Ram:Kingmax 8Gb 1333Mhz

Alaplap:Gigabyte B85-HD3

Processor:Intel Core i5 4570 3.2Ghz 4 mag Lga 1150

Optikai meghajtó:Samsung Sh-S223B cache:2Mb

Videókártya:Gigabyte Gee Force Gt 610 2Gb 64Bit DDR3

SSD:Kingston Hyperx 3K 120 Gb MLCKE S32 120 W

Táp: Coller Master elite Power 600W

Winchester:1Tb sata 3

Csak nem engedhetem meg magamnak úgyhogy ezért szeretném ha a mostaniból a lehető legolcsóbban tudnánk kihozni a legjobbat! Csak ez már meghaladja a tudásomat mert csak most kezdtem el jobban foglalkozni a saját építésű gépekkel! Ezért kérem a segítségeteket!

2014. nov. 5. 20:19
 18/37 anonim ***** válasza:
Hát te se nagyon értesz ozzá, kb. minden második kérdésben elmondjuk, hogy játékhoz nem a VGA zámít, hiába vettél volna i5-öt, az a VGA-nk nevezett valami semmit nem ér, ugyanolyan, ha nem rosszabb, mint az integrált VGA az i5ben.
2014. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Hát azt a gépet nem is baj, ha nem veszed meg.


Cseréld a tápot valamelyik olcsóbb 400W-os FSP-re, a videokártyát pedig egy HD6850-re, HD6870-re, vagy GTX460-ra. Ezek elég olcsók lehetnek.


Kontár, flood, ha folyamatosan pár percenként írsz hozzászólásokat. Te ezt teszed. Ráadásul nem is igen segítesz vele.

2014. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Azt az alaplapot nem ismerem, de jó az. Elsősorban a tápot és a VGA-t kéne lecserélni, a többi jó. Nem tudom mi kozhatja a net problémát, néha az is megoldja, ha kikapcsolod pár (másod)percre a modemet és vissza.
2014. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!