Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Op. Rendszer és vírusírtó...

Op. Rendszer és vírusírtó kérdés! Jó lesz ha ezeket teszem fel? és win7 ilyen gépre?

Figyelt kérdés

Szóval, a gépem: 1gb ram (ddr 1), proci: 2,8D, 128as ati vga dx 9et támogat.

Ezen elvileg elfut a win7 boldogan mármint a 32 bites! és a 64bites mivel jobb? Elbirná a gépeM?

A másik kérdés a vírusírtó: spyware terminatorom van de nem tul jó, avira-ra gondoltam avasttal együtt? keverhetem a ketőt vagy csak egyik legyen fennt? Mellé (bármelyik mellé a kettő közül) kell más biztonsági intézkedés(tüzfal, mittudomén)? 18/F


2010. jan. 27. 21:32
 1/5 anonim válasza:
Az avast önmagában elég, ha van win tűzfal. A win7 optimális működéséhez a 3 giga ram javasolt.
2010. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aulac ***** válasza:

Win7 64 bites gépigénye:

1 GHz vagy gyorsabb 32-bit (x86) vagy 64-bit (x64) processzor

* 1 GB RAM (32-bit)/2 GB RAM (64-bit)

* 16 GB elérhető hely a winchesteren (32-bit)/20 GB (64-bit)

* DirectX 9 grafikus eszköz Windows Display Driver Model 1.0-el vagy újabb driver.


Úgy látom a Te géped nem alkalmas a 64 bites futtatására.


Vírusirtó: A kettő közül az Avira-ra szavazok.

Ingyenes, nem terheli a gépet. Évek óta használom. Még egy vírus se jutott be a gépbe. (természetesen nem rendszergazdai jogokkal netezek, óvatosan telepítek)

2010. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van 32 bites win7 verzió (ha jól tudom) fel is teheted de épp hogy teljesíted a minimum feltételeket, olyanokról hogy aeró felület és társai ne is álmodj (vagy ha megcsinálod hogy mégis legyen meg megáll az élet a gépen)
2010. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végülis elég a 32 bites is. Miben különbözik a 32-es és a 64-es egymástól? Haveromnak az unokatesója feltette ennél gyengébb gépére, és fut lazán neki az egész. Már kb. 300 sality virussal volt gondom két alkalommal, ujra tettem xp-t ezért van elegem a virusirtobol, meg ki probálnám akkor a win7-et
2010. jan. 28. 07:53
 5/5 anonim ***** válasza:

"Már kb. 300 sality virussal volt gondom két alkalommal"

Gyanítom, hogy azt nem törölted le rendesen, mindenhonnan. A Sality olyan, hogy 1x bekerül, aztán amikor már fut, módszeresen elkezdi módosítgatni az összes .exe fájlt a gépen. Elég gyorsan halad...

Win7-en én most full MS-t használok. A beépített tűzfala elég jó, az új, saját biztonsági programja szintén tetszik (MS Security Essentials).

Két vírusirtó semmiképp se legyen fent. Tűzfalból is elég egy. Ha nem akarsz MS cuccot használni, akkor az új Avast Internet Security is megfelelő.

2010. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!