Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért törli gyakorlatilag a...

Miért törli gyakorlatilag a végtelenségig (50 perc után 10%-nál tart. ) a CCleaner az MFT-t (fő állománytáblázat) a szabad terület törlésénél?

Figyelt kérdés

Régebben csak 1-2 percig tartott, aztán 5-10, később 20, de most már órák után sem végez vele... :S

HDD-nek HDD Sentinel szerint nincs semmi baja, ennek utánanéztem...



2014. nov. 24. 19:38
 1/4 T/Z ***** válasza:

Tudod egyáltalán mi az az MFT?

Minek törölgetni ilyeneket?

2014. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi az, a CCleaner alapból úgy volt beállítva, hogy azt is törölje, természetesen én ezt már kikapcsoltam azóta... De azért érdekelne, hogy hogyan lett az eleinte pár percből több óra és a végtelenség...
2014. nov. 24. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy állítottad be, és mekkora szabad merevlemez területről van szó. Ha 1x és csak 4-5 MB akkor pár másodperc, ha 35x és 2,2TB akkor el lesz vele karácsonyig.
2014. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Karácsony már elmúlt :D

Egyébként lehet függ a törlendő terület nagyságától, a lemez típusától (IDE, SATA stb) a lemezen található fájlok töredezettségétől, valamint a lemez jelenlegi használatától, mert ha közben használod (filmet nézel, zenét hallgatsz stb), vagy esetleg arról megy a rendszer, akkor én nem várnám el tőle, hogy pillanatok alatt kész legyen.

2014. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!