Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CCleaner ben a szabad terület...

CCleaner ben a szabad terület törlése mit csinál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hol láttad?
2010. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

semit

de azt nagyon

2010. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Csak átnézi.
2010. okt. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szabad területet miért kell törölni? Ez nálam logikai hiba.

Ha arra gondolsz, hogy mit csinál amikor felszabadít helyet, akkor azt el tudod olvasni, amikor végzett. Kiírja, hogy mit és honnan törölt. Nyugi, semmilyen személyes adatod nincs veszélyben, csak a szemetet törli.

2010. okt. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, nem igaz hogy ennyire nem tudjatok, bár itt a szoftver magyar forditasa is hibas egy kicsit. Szoval a szabad terulet trlese tulajdonkeppen semleges adattal irja felul a HDD szabadnak jelolt teruletit. (lassu folyamat).

Erre azert lehet fontos, mert amikor valamit letorolsz a merevlemezrol, az az adat nem semmisul meg, csak az eleresi utvonalat jeloli a rendszer felulirhatonak (uresnek), a szabad terulet torlese opcio ezeket a teruleteket irja tele Zerosokkal majd szabadnak jeloli. (legalabbis az elv ez)

2010. okt. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...es az igy torolt adat, nem vagy csak kisebb vagyon aran allithato a kesobbiekben helyre.
2010. okt. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszike a gyors válaszokat én egyébként azt hittem hogy az arra van mikor oknélkül eltűnik a hej a merevlemezemről... azaz több a foglalt hej mint az adat... az első válasz írójának tettem fel két képet :)


1.kép:


[link]



2.kép:


[link]

2010. okt. 8. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!