Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Canon PowerShot SX1 IS Full...

Canon PowerShot SX1 IS Full Hd fényképezőgép vízbe esett. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Azonnal ki vettem az aksit, vártam vele pár napot de semmi.. beleraktam az akkut és semmi életjelet nem ad.. valami ötlet?

2014. dec. 26. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
szerelő nézze meg és majd eldönti.
2014. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
valami más ötlet?
2014. dec. 26. 15:44
 3/8 anonim válasza:
Nekem egy Fuji Finepix 4500 ázott el a nyáron úgy hogy a kijelzőn is feléig látszott hogy áll benne a víz. Az akkut kivettem és addig szárítottam napokig amíg a kijelzőn a párásodás nyoma is elmúlt. Gyakorlatilag kiszáradt teljesen. Akkor betettem a feltöltött akkukat és kellemes meglepetésemre hibátlanul működik azóta is.
2014. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
meg próbálom szét szedni hátha az segít valamit.
2014. dec. 26. 15:50
 5/8 anonim válasza:
Ne szedd szét ha nem értesz hozzá! Inkább várj még pár napot hogy száradjon, és feltöltött akkuval próbálkozz újra. #3. vagyok
2014. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értek az elektornikához szóval szét merem szedni .. de majd látom
2014. dec. 26. 16:00
 7/8 Lajos54 ***** válasza:

Nekem a mobiltelefonom pottyant vízbe. A szintén azonnal kivett aksi, mire kb. 1 perc múlva megtörölgettem (addig a telefonból próbáltam kirázogatni a vizet), egész rendesen felmelegedett, amikor törölgettem, akkor pedig szikrázott.

Két nap múlva, mire a telefon láthatóan kiszáradt, az aksiban alig volt annyi szufla, hogy be lehessen kapcsolni a készüléket. Nem lehet, hogy itt is az akkumulátorral van baj?

Bár lehet, hogy kicsit rossz a példa, hiszen egy fényképezőgépet nem lehet olyan könnyen kinyitni a jobb száradás érdekében, mint egy telefont.

2014. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szétszedtem és bele raktam egy tál rizsbe mivel az magába szívja a nedvességet.. Hátha segít.
2014. dec. 27. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!