Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti milyen androidos telefont...

Ti milyen androidos telefont vennétek? (ami fontos hogy szép képeket csináljon és ne fagyjon le legyen megbízható) A mostani xperia sp-m használhatatlan.

Figyelt kérdés
Mondjatok nekem jó androidos telefonokat

2014. dec. 31. 02:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

xperia z1, z2, z3

Lg g2, g3

samsung s4, s5, note 3, note 4

2014. dec. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
de amúgy szép képeket még mindig fényképezőgéppel kell csinálni, nem pedig telefonnal... persze az is kérdés, ki mit tart szépnek.
2014. dec. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze ezek mind jó telefonok de itt olyanok válaszára lenne szükségem akiknek van ilyen telefonjuk van és az alapján mondanak véleményt. Pl az lg nexus 5 öt néztem ki és az jobban is van támogatva (5.0) nem úgy mint az xperia sp ami még a 4.4 se kapta meg
2014. dec. 31. 02:39
 4/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egy 100 ezres cannon fényképezőgéppel csinált képet várok el de azért legyenek szépek a színek és élesek a vonalak
2014. dec. 31. 02:45
 5/15 anonim ***** válasza:
A Nexus 5 kamerája szerintem nem valami jó , főleg mikor videózik az ember és visszanézéskor fura hangot hall vissza . Ha gondolod kérdezz a mobilarena fórumban , ott mindent elmondanak a telefonról .
2014. dec. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Attól függ hogy milyen árkategóriába szeretnél

Én a Samsung Galaxy S5-öt tudom ajánlani

2014. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
LG G2
2014. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi miatt ne vegyél újat.

Jó, jó, nem egy erőmű az SP, de nem annyira rossz telefon.. Például a kérdésben írtaknak teljesen megfelel.

Nem lehet hogy az a baj, hogy csomó program fut egyszerre a háttérben, és ez lassítja?

Facebook, Instagram, Viber, meg mittudomén, ezek egyszerre bizony a Nexus 5-öt is belassítják mint az állat (Tudom, mert nekem az van)...

Próbáld meg kitisztítani a telódat az ilyenektől, korlátozd, vagy töröld őket (a Clean Mastert és hasonlókat felejtsd el, csak ártanak)

Vírusirtót is töröld, meg mindent ami a RAMot eszi, és úgy próbáld ki, teljesen más lesz.

Végszükség esetén új ROMot is felrakhatsz, az is sokat változtathat.

2014. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
első vagyok, magán telefonom xperia z2, céges telefonom note 4, előtte pedig g2 volt... minddel megvoltam elégedve tökéletesen, z2-nek a legjobb a gagyi kamerája igaz, hogy 20mega pixel, de soha nem fog olyan képet csinálni, mint egy DSLR fényképező, de facebookon megosztani tökéletes képeket tol... a vízállósága miatt talán a z2-t szeretem a legjobban mert többet nem kell kint hagynom a parton ha megyek fürcsizni Coney Islandon, mert ellopnak ám a fekák mindent egy pillanat alatt...
2014. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az sp met már vagy 50 szer újraraktam nem jobb még az első indulásnál is képes lefagyni a rendszer ui a billentyűzet eltünések a képernyő sárgulás es ez a birzalmas multitasking igaz ez az első komolyabb mobilom de szerintem jobbnak kéne lennie. Probaltam egy két főzőtt romot nem lett jobb a helyzet a cyanogenmodot provaltam nemsikerult mert a leíras egy nagy katyvasz már azon vagyok hogy eladom. Samsungot soha nem veszek nem az en vilagom.
2015. jan. 1. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!