Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennyit tud a laptopom?

Ennyit tud a laptopom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vettem egy HP Pavilion G6 2260sh laptopot, teljesítményében elméletileg jobb mint az asztali gépemé, és mégis olyan mint ha valami nem lenne oké... Pl youtube-on szinte mindig mikor 720p-be rakom a videót, akkor is olyan a minősége, mint egy 480p-snek.A dedikált kártyáról láttam videót, miszerint egy BF3-at elvisz maxon... Én meg néha játszok a League of Legends-sel és azon is csak az egyszerűbb magas beállításokat bírja, 30-40 fps-sel... Az asztali gépem maxon viszi ugyanezt stabil 60fps-sel. Nem értem! Nem vagyok sajnos egy gép zseni, és sokszor csak valamilyen beállításon csúszik el a boldogságom :( Aki tud segíteni az mindenképp írjon! Köszönöm!

2015. jan. 5. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Legfrissebb driver fenn van mar? Milyen a configod pontosan?
2015. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A videokartya driverre gondoltam*
2015. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A HP honlapjáról szedtem le a legfrissebbet elméletileg, meg már nem tudom melyik részével telepítettem egy HP Support Assistant nevű progit, amit ha futtatok új drivereket keres és telepít fel automatikusan.Nem tudom mi számít legfrissebbnek, mert amit én leszedtem legfrissebbként az 2013-as volt...
2015. jan. 5. 19:27
 4/23 A kérdező kommentje:
AMD Radeon HD 7670M a dedikált kártya
2015. jan. 5. 19:28
 5/23 anonim válasza:

Az ugy biztos nem lesz jó....

Az AMD oldaláról szedd le a drivert

[link]

Azt hiszem ez az mert nekem neg csak Nvidiam volt :)

Sok sikert remélem segitettem :)

2015. jan. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Ja es az is lehet h ha nem csak AMD kartya van benne akkor meg kell nézned az integrált kartya driveret is.

Nekem is volt ilyen problémám.mert nem csak az AMD-t használja

2015. jan. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen ugye benne van az integrált, és pontosan amiatt leszedtem ezt az AMD Catalyst programot, amiben van "Váltható grafikus rendszer konfigurálás" . Lényegében beállíthatom, hogy mit milyen teljesítménnyel futtasson. Mondanom sem kell, hogy a lehető legmagasabbra állítottam már amit akartam, ennek ellenére történnek a dolgok :) Köszi a linket körbenézek rajta, én is úgy gondoltam, hogy azért 2013-óta kiadtak egy-két új frissítést.
2015. jan. 6. 15:42
 8/23 A kérdező kommentje:
Most már csak annyit nem értek, hogy a linken amit küldtél, van egy olyan ajánlat, hogy töltsem le, és az megkeresi nekem a legfrissebb driver-t... Na most amit ez az amd progi kidobott nekem, az egy AMD Radeon HD 7420G grafikus hardver, míg a GPU-Z program(ami eddig tökéletesen bevált) egy AMD Radeon HD 7670M kártyát mutat... Gondolom az integrált nem AMD, vagy igen? És akkor az lenne a másik? Csak mert az eredeti termékleírásban is a 7670M szerepel... Remélem még visszatérsz válaszolni! :D
2015. jan. 6. 15:50
 9/23 anonim válasza:

Hat mivel az alaplap chipsetje AMD-s, ezert az integrált kártya valoszinuleg AMD.Es akkor igen, az a masik :)

Ennek a teljesítménye gyengébb persze de kevesebbet is fogyaszt(bar ez mar nem a kérdéséhez tartozik :) ) és a gep majd eldönti Melyiket mire használja.De ha pl jatszol akkor biztos a jobbat.Viszont.Ne tiltsd le semmi esetben az integrált kartyat hogy Mindenre a másikat haszanlja ugyanis a kettő szinkronban működik es ha le van tiltva valamelyik akkor jelentősen csökken a teljesítmény.


Amugy mindig vaisszajovok válaszolni amig van kerdes :) :)

2015. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Amugy a driver keresést csinálhatod manuálisan is es ugy biztos bem hibazol ha beírod oda ugye hogy Notebook Graphics aztán Radeon HD series majd HD7xxxM es vegul az OP rendszer típusát


Itt az oldalon a manually select driver (amit mar küldtem oldal :) ). : [link]

2015. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!