Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gmail.com-ot megbízhatónak...

Gmail.com-ot megbízhatónak tartjátok?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete sokszor csak másnap kapok meg leveleket. Szerintetek hol lehet a gond?
2010. febr. 8. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb levelező.

A gond a gépeddel vagy a neteddel lehet.

2010. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha online nézed a leveleket, akkor nem a neteddel van a baj, de nem is a gmail-el. A google megbízható, nekem már évek óta Gmail-em van, és azonnal megérkeznek a levelek. Leginkább szerintem a levelek feladójánál van valami hiba ami miatt később ér át hozzád!
2010. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még várok, kíváncsi vagyok. Fölöslegesen nem szeretnék másik e-mail címet, és én is úgy tudtam, hogy a gmail jó.

Az a baj, hogy egy ideje több embertől (nagyon!) késve kapom meg. Outlook-ot használok 1-2 napja, eddig Thunderbild-et használtam. Mindkettőnél ez a helyzet. :((

2010. febr. 8. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:

És ha elhagynád azt a két förmedvényt -már megbocsáss- azt az Outlok meg Tündibündi vagy mi a nevük,ezek kavarnak be neked.

Szerintem minden problémád megoldódna ezek nélkül.

Tökre elég a Gmail nem kell amellé semmi vacak.Szerintem.

2010. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Alapból a levelező program nem lehet gond.

Végülis arra vagyok kíváncsi, hogy másoknál is van-e probléma a gmail-lel. Váltsak vagy ne váltsak?

2010. febr. 9. 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Gmailnál nincs jobb,még a kérdésed is rossz ,a legjobb levelezőről talán át akarsz váltani Freemailra vagy Citromailra.De ha neked azok kellenek akkor csak váltsál.
2010. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pont arról van szó, hogy én is úgy gondoltam, hogy a gmail a jó, ezért nem váltottam eszetlenül, hanem érdeklődtem, hogy másnak is van-e problémája. Ennyi.

Most láttam ezt: [link] - nem lehet, hogy babrálták a szervert, és amiatt volt? Tegnap (talán első nap az elmúlt 2 héten) megjöttek a leveleim rendesen.

2010. febr. 11. 08:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Mostanában már meg is jönnek a leveleim. :) Ezért úgy gondolom, hogy mégis csak a gmail-nál volt valami.
2010. febr. 28. 07:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Apróbb hibák mindenhol előrfordulnak, nem fogsz autóba ülni, azért mert a BKV-s busz egyszer nekiment a patkának.
2010. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A hasonlat nagyon jó, tényleg, de azért általános véleményt mindenről lehet alkotni, és én most a tapasztalatokra voltam kíváncsi. Mostanában egyébként rendben van, az az 1-2-3 hét volt gázos a gmail-lel.
2010. márc. 3. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!