Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gladiatus. Vorisoft.com Ezt...

Dante. kérdése:

Gladiatus. Vorisoft.com Ezt sokan ajánlották, mint működőképes hack gladiatushoz, de nem tűnik túl megbízhatónak. Működik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
INkább tanulj meg játszani, csicska.
2011. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem játszok már mert szerintem ez a játék a csicskaság, csak megláttam és kiváncsilettem, hogy össze lehet-e dobni egyáltalán 1 hacket egy netes cucchoz.

Amugy az tökigazságos h mindig azvan a listák elején aki megengedheti magának h vipezzen -.-"

2011. aug. 23. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:

"Amugy az tökigazságos h mindig azvan a listák elején aki megengedheti magának h vipezzen -.-""


Ezzel nem értek egyet. Én top5 ig jutottam úgy, hogy semmi pénzt nem költöttem rá.


Bár akinek nincs rá ideje és sietni akar az nem jut sehová sem. plusz ha van egy egyesületed akkor a társaiddal egyszerűbb

2017. okt. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!