Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell rootolni egy...

Hogyan kell rootolni egy telefont és pontosabban mit jelent az?

Figyelt kérdés
valaki segitsen mert letöltöttem a Z - képernyőfelvevő programot Androidra de nem tudom használ mert nincs rootolva

2015. jan. 27. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


google

2015. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jófej:D ***** válasza:

Ha root-olod, akkor a garancia elveszik. (kivéve ha unroot-olod mielőtt szervizbe viszed)

Így rootold:

Márkásabb telefonnál:

Google: [telefon név][android verziója] root\how to root


és megnézel egy videót, vagy egy jó leírást


Márkátlanabb telefonnál:

Próbáld ezzel a programmal: [link]



Ezek jobb képernyő felvevők: Screencast, Shou

2015. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DJRuffHU válasza:

A root segitségével a telefon alap programait is ki tudod törölni (p.: YouTube), de ha rootolva van a telód és le van töltve hozzá egy Game Hacker program (pl.:GameCIH)

akkor játékokat is tudsz hackelni (pl.:Subway Surfers).

Én a mobogenie programot ajánlom a gépedre. Hozzácsatlakoztatod a telód a géphez, elinditod a mobogenie-t, követed alépéseket, amit kiír.. Rámész a Toolkit menüre és ott van egy ''One-click Root'' pont. Itt tudod rootolni és un-rootolni.

2015. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!