Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valamiért a számítógép személy...

Valamiért a számítógép személyre szabásánál és még egyéb helyeken nem tölti be a windows a lapokat, ez miért van?

Figyelt kérdés

Azóta csinálja mióta fell tettem egy új témát a gépre és a full glass nevű programot amitől átlátszóssak lesznek a mappák.


[link]



#Windows 7 #betöltési probléma
2015. febr. 2. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezért nem szabad ilyen programokat felrakni. Szedd le, ha nem javul meg, akkor telepítsd újra a rendszert.
2015. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem csökkentett módba le lehet szedni, köszönöm a választ.
2015. febr. 2. 21:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Csökkentett módba még működik de hiába töröltem ki akkor sem lett jó.
2015. febr. 2. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyi, én is nagyon szerettem felrakni mindenféle témát :) De NE! Az egész gépemet tönkretette! Újra kellett rakni az egészet!
2015. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet a gép ujrarakása nélkül visszaállítani mindent alapértelmezettre?
2015. febr. 3. 17:23
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


Elméletileg ez a probléma, de nem hiszem h a videokártyával lenne probléma mert eddig jó volt,ötletek?

(Ez csökkentett módba van mert rendesbe nem tölti be a lapokat)

2015. febr. 3. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!