Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent? Hogy a Windows...

Mit jelent? Hogy a Windows nem tud csatlakozni a csoportházirend ügyfél szolgáltatásához. A hiba miatt az általános jogú felhasználok nem tudnak bejelentkezni.

Figyelt kérdés
Legalább fél óráig kapcsolom ki be a gépemet mire működni kezd.
2015. febr. 4. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Rakd újra a rendszert, láthatóan éppen a haláltusáját vívja.
2015. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor hívni kell hozzá értő személyt?
2015. febr. 4. 00:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egy éve sincs hogy vettem a gépet.
2015. febr. 4. 00:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Látatlanban több probléma is lehet. Magának a gépnek semmi baja, csak a rendszered van összegányolva. Ez független a géptől, inkább a felhasználó hozzá nem értésén múlik, hogy egy rendszer meddig húzza. Többnyire 1-3 év alatt tönkre szokták tenni a rendszert, de ismerek pár rekordert akinek 2-3 hét alatt is sikerül. (Ha nem adok neki jogot, akkor hívogat ha telepíteni kell valamit. Ha adok, akkor tönkreteszi az egészet! :) )

Persze ilyenkor természetesen mindenki részéről annyi a válasz: "én hozzá se nyúltam, az magától romlott el!"


Nem feltétlen kell szakembert hívni, ha telepítettél már gépet. Ha nem, akkor lehet jobban jársz, mert egy hozzászólásba nem férne bele, hogy elmagyarázzak mindent lépésről lépésre. :)

2015. febr. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"felhasználó hozzá nem értésén múlik, hogy egy rendszer meddig húzza."

Mire kell figyelni, vagy mit szabad, és mit nem szabad tenni hogy jól működjön?

Magamra ismertem. :D Nem tette semmit, de mégis rossz. :D

Telepítést nem is vállalnám be magamat ismerve, de köszönöm a segítséget.

2015. febr. 7. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!