Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Partició ketté osztása?...

Partició ketté osztása? (kérdésed rövid, leirásod hosszú)

Figyelt kérdés
Nos van neked egy Windows XP-m Windows 8 at akarok XP mellé kipróbálni a hardverek nem kimagaslóak tehát nem nagyon kockáztatok, nem törlöm az XP.A lényeg a D meghajtóm szinte üres van rajta egy pár nem tudom hogyankerült oda és mi az file pl egy mappa aminek a neve egy csomó szám benne pedig egy amd64 mappa van először is intel procim van és intel videókártya meg egy i386 mappa na de nem lényeges soha nem piszkáltam most az a lényeg hogy van még 71 gb szabad hely amit használni is szeretnék meg lehetne oldani hogy ezt a területet leválasztom vagy valamennyi terültet mondjuk E: meghajtónak vagy valami ilyesmi mert Xp mellé kellene.

2015. febr. 11. 12:08
 1/4 A kérdező kommentje:
nekem*
2015. febr. 11. 12:18
 2/4 CspCsj ***** válasza:

Az Easeus Partition Master programmal ajánlom kettéosztani az E meghajtót:

https://www.youtube.com/watch?v=-IbnnorkIuE


Ha nem akarsz telepíteni külön programot, akkor a beépített lemezkezelővel is megcsinálhatod, de az E meghajtó tartalma törlődni fog, mivel a lemezkezelő átméretezni nem tud, csak meglévő meghajtót törölni és újakat létrehozni:

https://www.youtube.com/watch?v=ywYF3icGs9o

2015. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm akk lemezkezelő kilőve főleg xp alatt

Ez az Easussal lehet úgy is hogy nem törlődik minden?

2015. febr. 11. 15:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm ment a zöld kéz rájöttem hogy nem veszik adat az easussal szóval örülök :) köszönöm szépen
2015. febr. 11. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!