Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha most vennétek laptopot,...

Ha most vennétek laptopot, milyen márkájut választanátok?

Figyelt kérdés
Milyen hardveres teljesítmény szükséges, ha nem játékokat akarok futtatni?

2015. febr. 12. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kissé elfogult vagyok az Asus irányába, így első sorban azok között nézelődnék, mert rossz tapasztalatom sose volt velük. Másodsorban esetleg Dell, Lenovo. Minden márkában ki lehet fogni egy rossz modellt, még a legjobban dicsért szériákból is.
2015. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Üzleti szempontból kérdezed akkor? Részemről Acer.

De itt egy részletes beszámoló, hasznos:


[link]

2015. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lenovo garanciális ügyintézése pokol Magyarországon. ASUS-ról én sem hallottam rosszat, minden PC-s hardverelemem ASUS.
2015. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A dell is elég jó. Lenovokkal nekem az a problémám, hogy több típusban is gond volt a wifivel. (Volt ahol a gyártó oldalán nem megfelelő driver volt, de olyan is volt amelyik néha eldobta a kapcsolatot. És nem a router miatt, mert egy DIR-825 nem az a kategória, ami ennyire instabil lenne. Ezt az is megerősíti, hogy az olcsó acer laptop wifije viszont teljesen stabil.)
2015. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha arra keresel gepet hogy meg tudd neni a facebookot es az emailjeidet akkor szinte majdnem mindegy. Nezz egy ultrabookot vagy egy olyan gepet amiben nincs nagy teljesitmenyu grafikus vezerlo (NO.1 meghibasodasi tenyezo)

A Lenovok jo arban vannak es megbizhatoak. De igazabol ide nezhetsz szinte barmit.


Grafikai munkakhoz viszont erdemes inkabb valami komoly teljesitmenyu gepet beszerezni. Jatekok futtatasatol fuggetlenul. Itt a fent felsoroltak kozul (amiket a tobbek ajanlottak eddig) erdemes nezelodni.

Asus, Dell, Lenovo (esetleg Acer vagy HP). Ezekkel nem jarsz rosszul.

2015. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amiket kerulnek:

Fujitsu, MSI, Samsung: Sokat gyengelkednek. Szinte majdnem biztos hogy egy, masfel ev uta szervizben landol.

2015. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fujitsu van barátnőmnek, viszonylag stabil, de nem vagyok megelégedve vele. MSI-m volt, félévente vitte a futár gariba. Egyiket se ajánlom.
2015. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet márka alapján venni, mindegyik gyártónak vannak jobb és rosszabb szériái, én csak üzleti gépet vennék, azok megbízhatóbbak, akár használtan is.
2015. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lajos54 ***** válasza:

Így van, mint az előttem szóló írta. Sok típussal volt már dolgom a munkámból kifolyólag, de éppen a legjobban favorizált márkából sikerült egy olyan példánnyal összefutnom, ami a végén cserére került.

Bármelyik márkából készülhet olyan darab, aminek valamelyik alkatrésze nem úgy sikerül, ahogy kellene.

Szerintem inkább a használati cél alapján érdemes eldönteni, melyiknek a szolgáltatásai (csatlakozók száma, akksi kapacitása (meddig bírja hálózat nélkül az adott gép), a kiépítettség) flel meg legjobban az igényeknek.

A gyártó már inkább másodlagos. Persze nem árt, ha azért nem valamilyen totál ismeretlen gyártótól van.

2015. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!