Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csökken rohamosan a...

Miért csökken rohamosan a szabad hely a meghajtón?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, az elmúlt héten körülbelül 4 GB-tal kevesebb lett a hely a C meghajtón, pedig gyakorlatilag semmi ,,nagyot" nem töltöttem le, és aggódom, mert hamarosan megtelik.

Ma számos felesleges programot eltávolítottam, gondolván, hogy sok helyet felszabadítok vele. Hát nem. 7 GB helyett 10 GB szabad hely lett rajt, de kicsit később megnéztem, és akkor már megint csak 8,valamennyi GB szabad hely volt. Egyszerűen nem értem, miért, mert tényleg alig csináltam valamit. A kérdésem írása közben is időnként ránézek, 8,7 GB szabad hely volt még az elején, most már csak 7,6.



2015. febr. 15. 02:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Oké, ismét változott - ezúttal pozitív irányba -, de ezt betudom annak, hogy most épp töredezettségmentesítek. Viszont a problémám ugye régebben kezdődött.
2015. febr. 15. 02:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En nemreg szabaditottam fel korulbelul 40 gigat,helyreallitasi pontok torlesevel.


# A kérdésem írása közben is időnként ránézek, 8,7 GB szabad hely volt még az elején, most már csak 7,6.#


Ilyen dolog ugymond abszurd,valoszinuleg virus vagy valami erdekes rendszermeghibasodas.

2015. febr. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fersk ***** válasza:
100%

1. Rakd át a virtuális memóriát a D meghajtóra.

2. Tiltsd le a rendszerfrissítést. (időlegesen)

3. Korlátozd a böngésző cache-t.

4. Állítsd be a rendszer visszaállítás max. méretét.

5. Töröld a temp, tmp mappák tartalmát.

6. Használj Ccleanert.

Ugye nem használsz Norton vírusvédőt?

2015. febr. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindkét választ köszönöm!

Vírusirtóm van (és nem Norton, ami ezek szerint jó), annak elvileg ki kellene szűrnie a káros programokat, szóval nem tudom, mennyire csúszhatnak át a vírusok az ellenőrzésen. Mindenesetre kipróbálom a kapott tippeket, valamelyik csak működik.

2015. febr. 15. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!