Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan telepitsek windows xp...

AspireV3 kérdése:

Hogyan telepitsek windows xp sp3-t?

Figyelt kérdés

Hali! Tegnap rendszert akartam rakni a regi asztali gepemen, de nem igazan jott ossze. 2 windows cd-m is van. Egyiken img fajlba van a windows masikon kicsomagolt allapotba. Img fajlasnal a telepites elindul de egy ido utan az alabbit irja ki : [link]

A masik lemez pedig : [link]

Otletek??



2015. febr. 15. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az img fájlt képfájlként kellett volna kiírni a lemezre, mert így a büdös életben nem fog bootolni.
2015. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olvasd el akkor meg egyszer legyszives :)
2015. febr. 15. 13:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Régebben írtad a lemezt? Talán már nem olvasható tökéletesen.
2015. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
img kepfajlas cd-m volt alapbol, azert csinaltam egy kicsomagoltat is mert az img-vel valami oknal fogva nem akart tovabb menni. Talaltam egy videot [link] ez alapjan csinaltam meg egy windows cd-t de igy sem sikerult.
2015. febr. 15. 13:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Tavaj irtam. Talan fel eves lehet kb.
2015. febr. 15. 13:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Olvasd el, hogy a kérdésedben mit írtál:

"Egyiken img fajlba van a windows masikon kicsomagolt allapotba."

Ez értelemszerűen azt jelenti, hogy az egyik CD-re egy az egyben rámásoltad az IMG fájlt, a másik CD-re pedig a kibontott IMG képfájl tartalmát másoltad rá.

Ezért írtam, hogy képfájlként írd ki.

Ha nem tudnád, mi az a képfájlként kiírás, elmagyarázom.

Nero-ban:

- Új Összeállítás ablakát bezárod

- Menü sorban klikk a CD/DVD-író menüpontra

- A legördülö ablakban klikk a DC-kép felírás opcióra

- A tallózó ablakban betallózod az IMG képfájlt, ráklikkelsz a Megnyitás gombra (vagy kétszer a fájlra), és már kezdheted is a boot CD megírását

2015. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
- A legördülö ablakban klikk a CD-kép felírás opcióra
2015. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ugy van kiirva ahogy most leirtad, a telepites negyedeig/feleig el is jutok, de onnan mar nem megy tovabb
2015. febr. 15. 14:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldtem egy PM-et.
2015. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Okes! Az ures cd-m az elfogyott, de a napokba veszek es irni fogok hogy sikerult-e. Szia
2015. febr. 15. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!