Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A C meghajtóm ami 40GB-tos...

Sonorr kérdése:

A C meghajtóm ami 40GB-tos abból a rendszer (win7) vagy csak 2-3 GB tot kéne foglalnia . Nekem rengeteget elfoglalnak idegen fájlok kb az egészet . Miket törölhetek?

Figyelt kérdés
C:/ Windows/winsxs 10GBtot a system32 6 GBtot az assembly 1.6 GB-tot a diagnostics 2.6 Gb-tot az installer 1.7 Gb-tot Microsoft.NET .1 GB-tot a SoftwareDistribution 1 GB-tot a SisWOW64 1.2 GB-tot foglal C:/Programfájlok 2GB-tot C:/ programdata 1.3 ezek közül egyet se telepítettem én C:/ Felhasználók 11.4 GB-tot melyiket törölhetem ?

2015. febr. 21. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ebből nem sokat értettem...


[link]


tölsd le, van valami fájl tisztító része(nem szoktam használni, de sokan használják)

2015. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-szerintem ments le mindent ,formázd le a merevlemezed , csinálj a C: -nek egy 100Gb-ot , és telepítsd újra a Win 7-et és a programokat.

-Amúgy a Win7 frissen feltelepítve azonnal elfoglal kb. 8-10 GB-ot ...

2015. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Win7 jóval többet foglal 2-3 GB-nál. Amiket írtál, azokat ne töröld le, viszont a c:\Felhasználók mappán belül érdemes lenne szétnézned.
2015. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-rendszervisszaállítási pontok

-lapozófájl

-letöltött update-ek a Softwaredistribution/download alatt

-hibernációs fájl

2015. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket megpróbálom ! de valószínüleg újra fogom rakni .
2015. febr. 21. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!