Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 gyorsítás haladó szinten....

Win7 gyorsítás haladó szinten. Mappák mozgatása és szolgáltatások optimalizálása SSD esetén, mit érdemes?

Figyelt kérdés

1. A lapozófájl mozgatása ugye célszerű, de milyen mappákat érdemes még külön meghajtóra tenni, mit használ sokat a rendszer (Főleg az írás a kérdés)? Az "Users" és a "ProgramData" könyvtárakon kívül, amiket már mozgattam. A "Program Files" és "Windows" mappák nem kérdésesek, mert ezeket megtartom a rendszerlemezen.


2. SSD esetén mit érdemes kikapcsolni, mi szükségtelen vagy káros a felsoroltakon kívül? (SSD töredezettségmentesítése, előtöltés, indexelés)



2015. febr. 28. 12:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A Corsair weblapján hirtelen nem találtam ilyen leírást, viszont a Kingstoné tartalmazza típusonként és azon belül kapacitásonkénti írható adatmennyiséget, és ezen adat a tesztekben szereplő hiper x 240gb-s SSD esetén 765tb, ami elég közel van a tesztek beli mennyiséghez, szóval nincs okom kételkedni a v300/120gb-s 64tb-jében. Egyébként árkategória alapján a tied a KT hiperx-ével van azonos szinten, ami 290tb-t bír.
2015. márc. 1. 21:56
 12/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, köszi...ennyire nem néztem utána :)
2015. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!