Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem jó a kódom laptopomhoz....

Nem jó a kódom laptopomhoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap egy HDD-re lementettem minden fontosat, mivel éjjel visszaállítottam gyári beallításokra a laptopot (win 8rol van szó) és még reggel beírtam a nevet, jelszót (ugyan azt amit eddig használtam 2x beirtam, és akkor még elfogadta). Ma elmentem itthonról mondom hagyom hagy másolja a dolgokat vissza a hddről a laptopra, és mire visszaérek a gép alszik. Be akarok jelentkezni és egyszerüen nem akarja elfogadni a kódom.

Sürgőssen kérnék segítséget !!!!

Biost megnyitni nemtudom, laptopról van szó! Windowst nem törlök,mivel eredeti van rajta.



2015. márc. 1. 16:21
1 2
 1/17 Tengor ***** válasza:

Az eredetit még vissza tudod tenni, szóval ne vesd el olyan hamar a törlés lehetőségét!

Nem volt a Casp / Num lock nem volt bekapcsolva, amikor beírtad a jelszót v. most?

2015. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
születési számom a kód... abban nincs nagybetü... az meg feltűnne ha a numlock ki lenne kapcsolva :D
2015. márc. 1. 16:26
 3/17 anonim ***** válasza:

"születési számom a kód"

Akkor meg minek van egyáltalán?

2015. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tengor ***** válasza:
A 0 tényleg 0 és nem valami más karakter?
2015. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tipp: A HDD-t lehúztad? Kapcsold ki, húzd le és talán. Nálam emiatt volt valami hasonló gond.
2015. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

HDD le van húzva, úgy se jó...

Mert te gondolnád hogy valaki születési száma a kód ? :)

2015. márc. 1. 17:05
 7/17 anonim ***** válasza:
az egyik leggyakrabban feltort jelszo a szuletesi datum...
2015. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, gondolnám hogy valakinek a születési dátuma a jelszava.

És te gondolnád, hogy az én jelszavam az egyik oldalon (szigorúan csak az egyiken, minden oldalon más jelszót használok) akár a 4J9ke)}~F\Tum4T~ is lehet?

2015. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

elárulom nem születési dátum hanem a születési szám. év hónap nap / 4szám.... ez csak a személyimen vagy a beteg biztosító kártyámon van rajta...

de ne azon akadjatok ki h mi a jelszo ... inkabb segitenetek...

2015. márc. 1. 17:24
 10/17 anonim ***** válasza:

Insert/ Num Lock kapcsolgatásával valami változás? (Bár ez külső billentyűzetnél volt eset.) Csökkentett mód?

Ha semmi változás semmire, nem marad más mint...amit nem szeretnél. Újrahúzás.

2015. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!