Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP gyorsítás? (kérdése...

Windows XP gyorsítás? (kérdésed rövid leírásod hosszú)

Figyelt kérdés

Kezdjük ott ogy tudom hogy 1 gb Rammal és 1.66 ghz 1 magos procival ne várjak csodát de azért szeretnék egy kicsit fürgébb gépet:)

Van Ccleaner tegnap feltettem a Malwarebytes's Antimalwaret és ma reggel volt egy keméyn 22 perces scan ami 7 darab PuP ot talált amit már részben leszedtem csak maradt utánnuk registry mocsok.Esetleg még valami leszedjek miután ez a 2 már megvan mondjuk a Ccleaner már régóta van.Ajáljatok bátran programokat vagy tippeket.Mindenkinek kellemes napot!



2015. márc. 8. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Foldozgatás helyett inkább telepítsd újra.
2015. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Telepítsd újra az egészet, de sajnos ma már ez a gép netezés esetében sem mindig állja meg a helyét. :(

2 éve még nekem is ehhez hasonló volt, a youtube se ment..


Nem tudom hogy állsz anyagilag, de érdemes beruházni sajna új gépre.

2015. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megjelenést legjobb teljesítményre állítva, igaz kicsit fapadosan néz ki, viszont gyorsabb lesz. A lapozófájlt érdemes fixre állítani. De a net-en bőven van leírás xp gyorsításáról. Amúgy még egy RAM sokat segítene. Szerintem...

Töredezettség-mentesítés, visszaállítási pontok törlése az utolsó kivételével.

2015. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] ezt érdeme lefuttatni, de a saját vírusirtód addig kapcsold ki.
2015. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tengor ***** válasza:
100%
Miért nem teszel fel egy linuxot? Amire egy gép XP-vel képes, azt egy linux-szal is meg tudod csinálni, és még nem kell mindenféle takarítókkal és hasonlókkal bohóckodni sem.
2015. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat na most:Linux valahogy nem az énfajtám lássuk be windowsre több a program, még 1 ramot tervezek beletenni bár ez netbook szal nehezebb valamivel, vírusirtónak lefutattam a Malwarebytes't az Esetet is lefogom majd.Ujratelepítés meg szintén nem jó mivel hát sok dolog van a gépen amit nem szeretnék elveszíteni de majd ezt is megoldom még jöhetnek válaszok:)
2015. márc. 8. 15:38
 7/8 Tengor ***** válasza:

Az újra telepítés nem kell, hogy adatvesztéssel járjon.

Több a program igen, de 1 GB RAM-mal és 1,66 GHz-vel mégis mennyi programot akarsz futtatni?

2015. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem olyan sokat:) böngésző,Skype,Éppen most fut a Malwarebytes:D
2015. márc. 9. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!