Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a gépem ne...

Ano Nym kérdése:

Mit tegyek, hogy a gépem ne fagyjon le? 2x2 GB RAM van bele rakva, de ha mind a kettő benne van egyszerűen befagy

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a windows 7-et. Minden frankón futott 2 GB-al, azután beraktam a másikat is (mert van még egy teljesen ugyanolyan RAM-om), de 4 GB-nál egyszerűen befagy pár másodperc múlva, miután mindent betöltött.

Most Csökkentett módban vagyok (igen, természetesen hálózattal).


Ha valakinek van ötlete mit tehetek, szívesen fogadom.

Windows újra telepítéssel, rendszer-visszaállítással kérlek benneteket ne gyertek :D


Előre is köszönöm az időtöket, és válaszaitokat!



2015. márc. 9. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyenként teszteld őket, és amelyik hibás, azt parabolaív mentén juttasd a legközelebbi veszélyeshulladék-tárolóba.
2015. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez csak újratelepítés, mert szinte biztos vagyok benne hogy 32 bites a Windowsod!

Ha meg 64 akkor KUKAAA!

Próbálj meg USB-ről egy 64bites Linuxou elindítani, ha akkor jól fut, akkor csak vmilyen illesztő hiánya vagy alaplapbeállítás a problem.

Pls. írd le a pontos adatokat a gépedről, Alaplap, Proci, RAM, HDD, esetleges PCI kártyák(pl:ASRock P4VM800 alaplap, DDR 400 RAM. ezek rá vannak nyomtatva az alaplapra ill a ramra, a proci elég rendszertul.-ban megnézni!) !

meg nézd meg hogy a BIOS-ban engedélyezve van-e a DualChannel , abból lehetnek még gondok

2015. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


64 bites a winfosom, a paraméterek pedig (Asus M2N alaplap, Gigabyte HD 4670, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+ 2,91 GHz, 2 x 2 GB Kingstone 1066 Mhz RAM, és ennyi elég is asszem).


A BIOS-hoz meg nem értek, viszont mindegyik slotba kipróbáltam mindenhogy a RAM-okat, de ugyanúgy viselkednek ... (Vagyis nem, mert van hogy csak fekete képernyő van mikor bekapcsolom egy másféle kombinációba :D )

2015. márc. 11. 12:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Bár azt is gyanítom, hogy csak egy 32 bites kellene, és akkor minden rendben menne, mert hogy régen volt fent windows 7 a gépen 32 bites is volt, feltelepített mindent magától a windows (driverek, illesztőprogramok, ...) De ez amit "beszereztem" nem szuperál sehogyan sem.
2015. márc. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!