Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudja a telefonom a...

Honnan tudja a telefonom a zene címét?

Figyelt kérdés
Audacity-vel felvettem egy játék zenéjét a starltlapjatekok.hu-ról...elmentettem mp3-ként azon a néven ami a játék neve volt.Feltettem telóra és az kiírta a szám igazi címét és az előadó nevét.Ezt már eljátszotta gépem is telóm is párszor...(amúgy nincs wap hozzáférésem...w710i)
2008. aug. 26. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
AZ MP3 file nem csak a zenét tartalmazza, hanem különféle adatokat a zenével kapcsolatban, például az előadót és a címet, hogy csak a leg fontosabbat említsem. Ezen kívül még millió egy dolgot meglehet adni egy zeneszámról, és ezt az MP3 másoláskor úgymond viszi magával.
2008. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De audacityvel vette fele és konvertálta át mp3-ba. Tényleg fura
2008. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az audacity mp3-ba mentéskor elődob egy ablakot ahova be lehet gépelni ilyen infókat, mint a cím, album stb. Lehet hogy beírtad, csak később elfelejtetted, de ha nem akkor írj az UFO Magazinnak :)
2008. aug. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D

De mint mondottam még a szám címét sem tudtam.:D

Aki gondolja próbálja ki!

A www.startlapjatekok.hu -n asszem az ügyességik közt van egy "Mass attack" nevű játék.Vegye fel a zenéjét Audacityvel mentse el mp3-ba Mass Attack névvel.És mi történik???

2008. aug. 27. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!