Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy mappát...

Hogyan tudnék egy mappát megosztani úgy, hogy a másik mappában is ugyan azok a tartalmak legyenek meg?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Milyen másik mappában?
2015. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Itt egy példa, hogy értem:

Számítógép:

C:

abc

ab

dac

abbb

"ez a mappa"

caad

adsad

"kell ide is"

asdadadd

D:

adasfflnna



De ha az egyik frissül, frissüljön a másik is

2015. márc. 29. 21:18
 3/8 A kérdező kommentje:
De jó, nem jók a szóközek, akkor mingy küldök képet
2015. márc. 29. 21:19
 4/8 Tengor ***** válasza:

Használj linkeket. Olyan, mint ha ott lenne, közben meg nem, de legalább csak egyszer foglal helyet.

Ha adatmentésre kell, akkor ne így csináld, mert ez nem ér semmit.

2015. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2015. márc. 29. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre nincs beépített lehetőség. Linux alatt linkeléssel megoldható lenne, de a Windows nem támogatja olyan fejlett módon a linkeket, mint a Linux. (Mappát meg csak softlinkkel lehet linkelni, a hardlink csak fájloknál lehetséges, amit egyébként az NTFS fájlrendszer támogat, csak a Win alapból nem firtatja.)
2015. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg keresgélj, hogy van-e ilyen program, vagy ha van programozó haverod, akkor kérd meg, hogy írjon egyet, annyira nem lenne nehéz, legfeljebb ajánlasz neki érte egy rekesz sört. ;-)
2015. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hardlink is jó megoldás nekem, lényegében egy fájl van ami nekem kéne itt és ott is. köszi a válaszokat
2015. márc. 30. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!