Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kifejezetten játékra milyen...

BefŐzike kérdése:

Kifejezetten játékra milyen gépet javasolnátok?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mi a véleményetek laptop vs pc?

Azon belül milyen márkák a jobbak és milyen szempontból?


Skyrim, League of Legends amikkel az utóbbi időkben játszottam, de most jó sok játékot ki szeretnék próbálni (bár konkrét példát most nem tudnék mondani) és nyilván jó minőségben. Viszont fontos lenne a pénztárcabarát megoldás is, habár ha +10-20-ba kerül és ettől valamire sokkal alkalmasabb, akkor az is érdekelne (Bár nem jut eszembe más, amire most nagyon használnék gépet és ez a mostani ne lenne megfelelő- kivéve ugye a játékot a videókártya miatt).


2015. ápr. 1. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:

A PC nagyobb teljesítményt ad, a laptop meg mobilitást. A kettő együtt nem megy, legfeljebb csillagászati összegekért.

Kell hurcolnod?

2015. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy PC.Annyi rosszat hallottam már a laptopokról hogy még kíváncsiságból se próbálnám ki egyiket sem (még ingyen se)
2015. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kell magammal vinnem sehova, nem lenne rossz, ha vihetném, de egyáltalán nem kell vinnem (ez a laptop, amin most vagyok, a játékon kívül mindenre használható).
2015. ápr. 1. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább vinném magammal az asztali gépemet de akkor se vennék laptopot :D
2015. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 |Orfeusz| ***** válasza:

Az a lényeg, hogy laptopból maximum egy büdzsé PC teljesítményét tudod kifacsarni, azt is nagyjából dupla áron. Ha olyan jó mobil dVGA van benne akkor már az ára is jó magas. Ha nem fontos a mobilitás akkor ne is gondolkozz laptopban.

Gépet meg összerakni kell, a "kirakati" megoldások általában drágábbak és nem kifejezetten a te igényeidhez vannak összerakva. Nagyjából 150 ezertől kezdődik a használható játékos számítógép (monitorral, hisz a laptopnak is van) és határ a csillagos ég. Ha az új AAA játékokkal akarsz játszani, akkor olyan bruttó 220 körül jön ki a konfig nagy vonalakban. De ha írsz egy irányárat, összeraknak itt neked jókat, és le tudod tesztelni mit bírnak.

2015. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Orfeusz köszi a választ, kb. 250-et szánnék rá.
2015. ápr. 11. 17:21
 7/7 |Orfeusz| ***** válasza:

Ajánlom, hogy tegyél föl egy új kérdést "Milyen konfigot vegyek játékra 200 ezer forintból?" szöveggel. A monitor kijön 50-ből (24" TFT semmi humbuk), marad 200 a konfigra.

Én i5-4450 és r9-280 alappal kezdenék, de lehet, hogy az okosok tudnak jobbat.

2015. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!