Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sherman III vagy M4 sherman?...

Gerike23 kérdése:

Sherman III vagy M4 sherman? Melyiket vegyem meg? (wotba)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik az a Sherman III??

Nekem M4-el van tapasztalatom, V tierben kiváló tank, a 105-ös ágyújával jól lehet trollkodni, 76-os meg viszi akár a heavyket is.

2015. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az az új brit ágon lévő 5-ös közepes harckocsi.


Nekem nem rég volt meg és szerintem kellemes gép. Gyorsan lő viszonylag pontosan. Mozgékonysága jó is meg nem is. 5-ös szinten hozza az átlagot szerintem. Ha másért nem az utána lévő Firefly miatt érdemes kihúzni mert az remek gép.


Az amcsi Shermannal rég játszottam igaz én nem a 105-ös tarackal. Szerettem mert szintén hozza az erős átlagot a maga szintjén. 105-ös tarackosakat sokszor láttam és ja néha elég troll tud lenni.


Szerintem mind a kettő jó. Főként az alapján dönts, hogy merre akarsz továbbmenni.

2015. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 berci0127 válasza:
Nekem egyik tank sincs meg, de kivülállóként szerintem a Sherman III. a jobb!
2015. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!