Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi ez a vírus? Hogyan irthatná...

Mi ez a vírus? Hogyan irthatnám ki?

Figyelt kérdés

Van egy számítógépem, amin Windows 8.1 Pro van. Ez nem eredeti. Firefoxot használok.A kezdőlap a luckysearch.com. Ezt hiába változtatom meg, nem változik meg (remélem érthető). Valamint van pár szó amiből kijelöl egy részt ami kattintható. Ha ráteszem az egeret akkor kiírja hogy mit jelölt ki.Alul képeket fogok csatolni. Nincs sok kiegészítő csak adobe flash player, java és ABP. Hiába rakom újra a firefoxot, nem lesz semmi jobb.

Képek:

[link]

[link]

[link]



2015. ápr. 6. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen régen volt.


Töröld a bővítményeidet, állítsd át a kezdőlapodat, a beállításokba.

Stb...


Aztán futtasd le: [link]

2015. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a 3. képen láthatod hogy fent van a gépemen. :( de azért köszi!
2015. ápr. 6. 20:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezzel próbáld meg törölni:

[link]

2015. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja, a 3. képet nem néztem meg alaposan.


Esetleg, rakd újra a böngésződ.

2015. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ADblock esetleg.
2015. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Panda Antivirus, Comodo Antivirus. Ez egyel több vírusírtó, mint amennyi szükséges. Driver Booster is mehet a fenébe. A Firefox törlése és újratelepítése nincs hatással a profilra, ottmarad a helyén. Ezt kell törölni. Windows + R, firefox -p majd Enter. Itt töröld az előző profilt és hozz létre újat.
2015. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló:igazad van, nem írtam le, de a panda nincs rajta csak nem bírtam a listáról eltávolítani.

köszi a kódot, meglátjuk mi lesz

2015. ápr. 6. 21:27
 8/13 A kérdező kommentje:
a kód nem működik :(
2015. ápr. 6. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
CCleaner-el tudsz törölni bejegyzéseket a telepített programok közül. Próbáld úgy, hogy nem fut a Firefox. Csak így működik.
2015. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez firefox extension lesz. Bővítmények menüpont alatt keresgélj. Lehet arról sem ártana egy screenshot.
2015. ápr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!