Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok live-olni GTA...

Miért nem tudok live-olni GTA V-öt a barátaimnak? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A játékot megvásároltam csak nem steam-en, és szeretném nonsteam játék ként hozzáadni, viszont mikor hozzáadom az exe fájlt, akkor nem válaszol mikor elindítanám. Nem értem, miért? Csomószor vettem nonsteam-es játékokat, és mikor hozzáadtam akkor kifogástalanul működött. A játékot social clubbon aktiváltam, nem steam-en. Nem gondoltam volna, hogyha live-olni szeretnék, akkor pont, steam-en kellett volna megvennem.


Próbáltam már az összes .exe-vel, de egyikkel sem indult el a játék. Ha rendszergazdaként futtatom, úgysem indul.


Tényleg nem lehet live-olni, ha nem vetted meg steam-en? Semmilyen módja nincs hogy lehessen?



2015. ápr. 18. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Live alatt, csak a steam broadcast-et akarom használni. Nem folyamodok más programok használatához.
2015. ápr. 18. 22:41
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel egyébként mit akart elérni a Rockstar Games? Mert sok értelmét nem látom...
2015. ápr. 19. 02:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma! A Rockstar Games már fixálta a problémát.
2015. máj. 4. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!