Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer laptop segítség?

Gamer laptop segítség?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy laptopot játékra, 160e FT a Max. amit tudnék rá áldozni persze nem fullos laptopra gondoltam de az újabb játékok néhány kompromisszummal elfusanak rajta.(Ha lehet Win7-es kompatibilitásút ajálnjatok)

2015. ápr. 23. 10:50
 1/3 anonim válasza:

Játszani semmi féle képpen sem laptopot ajánlok,de ha mindenképpen ilyesmin gondolkozol,akkor minimum egy intel core i5 (az elég a játékhoz),minimum 8GB RAM kell és egy jó videókártya. (Na meg nem árt egy 15 colos kijelző,hogy mégse valami kis képernyőn játsszál.)

Néztem neked notebookot, 15 colos,intel i5 processzor, 8GB RAM és egy felsőkategóriás videókártya ( Nvidia GeForce GT 840M)


Itt a Link : [link]


Ez szerintem elég jó választás lenne,mert nem csak ott van hardveresen,hanem a gyártó sem kispályás.

2015. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ közben én is keresgéltem és találtam egyet. Ez lenne az: [link] ez még pont beleférne a keretbe, amit ajánlottál az is jó lehet de gyengécskének tűnik a proci. Szerinted melyiket érdemesebb megvenni?
2015. ápr. 23. 22:31
 3/3 anonim válasza:
Én személy szerint nem szeretem az AMD processzorokat,de ez a te döntésed.(nem feltétlen azert mert valami rossz tapasztalatom van vele kapcsolatban,csak azert az intel az megis csak intel)
2015. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!