Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendeltem egy futócipőt...

Tennis2123 kérdése:

Rendeltem egy futócipőt aliexpressről, de hova fogják küldeni? Postára? Házhoz?

Figyelt kérdés
Szóval megrendeltem, megadtam a címem, de sehol nem írja, hogy hova postázzák. Egyből házhoz hozzák, vagy postára küldik és ott kell felvennem? Eddig még csak magyar oldalakról rendeltem dolgokat, ezért kérdezem. Akinek van tapasztalata örülnék, ha megírná :) Köszi!

2015. ápr. 24. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nyilván arra a címre küldik, amit beírtál.


DHL-el küldik, nincs képben a posta.


Legalábbis eszerint:

[link]

2015. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

"megrendeltem, megadtam a címem, de se"



Szerinted????????????????

2015. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha éppen nem vagyok itthon, amikor érkezik, akkor mi a teendő? Vagy küldenek szerinted valami értesítő emailt? Köszönöm a válaszodat!
2015. ápr. 24. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy DHL-el küldik!!!! Mekkora baromsagokat tudnak néhányan írni Akkor küldik DHL-el,ha azt jelölte be, viszont az nagyon drága. Nem éri meg. Ingyenesen ajánlott postával küldik. Ugyanúgy érkezik,mintha levelet, vagy csomagot hozna a postás.
2015. ápr. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy otthon,akkor dobnak be egy értesítőt és atveheted a postán.
2015. ápr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!