Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem az aliexpressről...

Rendeltem az aliexpressről 512 gigás pendrive-okat. Néhány napja postázták. Viszont most látom, hogy ezek mind hamis termékek. Mi lenne a legjobb módja visszacsinálni ezt?

Figyelt kérdés
Múltkor rendeltem már egyet, most derült ki a turpisság, csak 512 GB-nek látszik, de kb. 8 giga lehet rajta. Azon gondolkodom, hogy át se vegyem a postástól, hanem küldjék vissza az eladónak, vagy átvegyem és minél többet kérjek tőle vissza a vételárból. Mert a mostani rendelésnél már több darab van. Tudom, naív voltam én is. Javaslat?

2015. febr. 5. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]



ott van a report them e-mail tudod jelenteni

2015. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyan fizettél?
2015. febr. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

A gond alapból ott kezdődik, hogy ezek tipikusan ilyen termékek, ezért is olcsóbbak, amikre meglepő módon elvileg van itthon kereslet.Nem hamisak ettől függetlenül, mert működő képesek és töredék áron keresik is.


Tehát elviekben tovább lehetne értékesíteni, csak a feketézéssel az a baj, hogy ha egyszer megbukik, akkor nem csak amiatt bírságolnak, hanem visszamenőleg meg kell rá vedd az Artisjus matricát is, mert Te hoztad be elsőnek az országba, nem saját felhasználásra. Akkor viszont kérdés, hogy melyik méret után kell megfizetni? Nem gyakori eset, de volt már rá példa.

2015. febr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ha írok nekik a megadott linken, milyen válaszra számíthatok? Tudom, nehéz kérdés...

Visa kártyával fizettem.

Abban az értelemben tényleg nem hamisak, hogy használhatók, de jóval kisebb hasznos felülete van. És állítólag minőségtelenek is.

2015. febr. 5. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:

bankodban próbáld meg letiltani az átutalást minél hamarabb.


Hátha vissza tudod vonni.

2015. febr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma. Nem vettem át a csomagot, a posta visszaküldte. Ez nyomon is követhető, így visszautalták a számlámra a vételárat.

Az eladó amúgy nagy szélhámos. Semmi cáfolat, ellenérv, hogy bóvli a pendrive. Csak amikor látta, hogy a csomag visszament, annyit fűzött hozzá, hogy may be abnormal...

2015. márc. 17. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!