Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek nem mükődik?!

Mit tegyek nem mükődik?!

Figyelt kérdés
A gépem valamiért nem akarja feltelepíteni az adobe flash playert de ne ugy képzeljétek el hogy telepíteni akarom és hibát irki hanem már az ablakot sem adja ki mi lehet a gond?

2015. ápr. 25. 15:47
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Windows installer hiba.

Lehet vírusírtód blokkolja és ez azért lehetséges mert vírus. Honnan töltötted le?

[link]

2015. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hivatalos oldaláról és nem tudom hogy miért nem telepíti
2015. ápr. 26. 08:40
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

offline telepítős sem (amit linkeltem)?

töröld (uninstalláld) az előző verziót.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

c:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash\ könyvtárat is!


...viszont akkor is el kellene induljon a telpítő... Csak ezzel van gond vagy másikkal is? ennyiből nem tudom megállapítani mi a hiba, eseménynapló nem ír semmit? Folyamatoknál nem fut az msiexec.exe? újraindítottad a gépet? Milyen oprendszerről beszélünk? melyik flash, plugin vagy activex? melyik windows installer verzió van fent? ... ennél több kell mert csak ráhibázással tudnék segíteni!

2015. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs hogy eddig nem válaszoltam az op rendszerem win 7 és az történt hogy az összes plugint letöröltem a gépemről egy progival véletlen és amikor felakartam telepiteni az adobét else indult de kiprobálom amit irtál.
2015. máj. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!