Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 3gs-t nem észleli a...

Iphone 3gs-t nem észleli a számítógép?

Figyelt kérdés
Már olyan 6 éves az Iphone 3gs-em és már huzamosabb ideje fenn áll egy olyan probléma, hogy a géphez való csatlakoztatás után, gyyakorlatilag nem történik semmi. Sem az Itunes, sem az Itools, sem a Syncios nem ismeri fel, viszont maga a gép igazából megtalálja. Azt hallottam hogy azért lehet mert régi a rendszere, de hát én meg nem értek hozzá, nem tudom biztosan. Egyébként neten végigkövettem ezeket a probléma fixáló, helyenként még képpel is ellátott útmutatókat, de nyilván nem segítettek. Így többek között zenéket nem tudok rá transzferálni, illetve épp az Igo jutott eszembe, de ugye már két éve is az Appstore-ban böngészve folyamatosan abba a problémába futottam, hogy "Ez az alkalmazás frissebb rendszert igényel.". Az enyém meg 4 éve lehetett újratelepítve. Ti mit gondoltok ?

2015. ápr. 28. 22:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!