Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik főiskolán...

Szerintetek melyik főiskolán a legjobb a mérnökinformatikus szak az alábbiak közül? Óbudai Egyetem, Széchenyi István Egyetem, Pázmány Péter Katolikus Egyetem

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol van a BME? :O
2015. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezekre lesz pontja
2015. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal a BME után az OE-nek van a második legjobb mérnökinfo képzése.
2015. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, BME-hez nem lesz elég pontom.
2015. ápr. 30. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeretnél tanulni és milyen légkörben. Van bármiféle elképzelésed?
2015. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Programozó szeretnék lenni, hogy ehhez mit kell konkrétan tanulni programozáson kívül azt nem tudom.

Légkörre olyanra gondoltam, ami leginkább hasonlít a gimnáziumira, vagyis a tanárok figyelnek azért a diákokra, nem csak leadják az anyagot.

2015. ápr. 30. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor én a Pázmányt ajánlanám számodra, bár ezek közül a legnehezebb is a PPKE.
2015. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Melyik a legkönnyebb?
2015. máj. 1. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt tegyük hozzá, hogy én is most fogok érettségizni és csak ismerősök és felsőbb évesek tapasztalait hallottam. A Széchenyiről nem hallottam ezért nem szeretnék véleményt nyilvánítani. Az OE-ről azt mondták nekem, hogy nagyon jó az oktatás és csak azért ilyen alacsony a ponthatár, mert aki eléri a BME ponthatárt odamegy. Állítólag az a különbség a BME és OE között, hogy az OE-n több a gyakorlat és a ZH-kon, vizsgákon azt kérik vissza amit tanítottak míg a BME-n szeretik megnehezíteni a hallgatók életét.

A PPKE-ról nekem azt mondták, hogy ez is nagyon nehéz és nagyon megfognak hajtani. De ehhez minden segítséget megadnak. Vannak "segítő" tantárgyak, felsőbb évesek, proffeszorok rendszerint segítenek. DE a PPKE-n nem a hagyományos mérnökinfo képzés megy hanem inkább betekintést nyújt a "jövő" szakirányaiba. Ez nem azt jelenti, hogy nem fogsz tudni programozni. Természetesen C++, Java-ban megtanítanak és a végén lehet még több nyelvcsaládot megtanulni, ha arra specializálódsz.

Remélem segítettem ha van még kérdésed szívesen megpróbálok válaszolni. DE azt vedd figyelembe, hogy nekem is csak ezeket mondták.

2015. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!