Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak a gépemmel?

Mit csináljak a gépemmel?

Figyelt kérdés
Tegnap elvégzett a gép egy szokásos frissítést. Nem volt probléma. Ma bekapcsoltam, fekete volt a képernyő, csak egy ablakot mutatott, amin valami olyan volt hogy képernyő testreszabása/beállítása/személyre szabása.. Ez az ablak viszont lefagyott, "nem válaszolt". Ki is lépett ezért belőle. Ez után Megjelent a bejelentkezési képernyő. Beírtam a jelszavam, el is fogadta, de aztán csak a sötét képernyőt mutatta meg az egeret. Azt tudom is mozgatni. De hiába indítom újra a gépet, nem csinál mást csak a fent említetteket. Mit tudnék csinálni? Nem akarnám újratelepíteni mert a fontos dolgok nincsenek még lementve.. Mit tehetnék?
2015. máj. 3. 11:16
 1/3 anonim válasza:
Velem kb. csak hasonló volt, nekem aktiválni kellett újra az operációs rendszert, meg valami frissítést kapcsoltak ki és ennyi. Bár nem tudom, hogy neked is egész pontosan ugyanaz-e a problémád.
2015. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:

Csökkentett módban nézd meg, hogy mi indul automatikusan és mi akasztja meg ezek közül a betöltést.

Adatmentés mehet csökkentettben is, vagy live lemezzel is.

2015. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

adatmentés:

vagy csökkentett módban(windows 8- nál már csak vezérlő pultból hívható elő)

vagy linux ubuntu lemezről bootolva be

vagy live xp-ről bootolva

vagy hireen boot cd mini windowsról bootolva(talán 8-as vagy 9-es verzió tartalmazza ténylegesen

vagy ismerős gépébe áttéve a vinyót


aztán esetleg próbálkozhatsz a windows lemezzel rendszer javítást indítani win 8-nál általában nem hozza helyre :(


vagy tényleg újratelepítesz, de jobb lenne ha előrelátóan leghostoltad volna hireen-el vagy norton ghost-al

2015. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!