Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hibás a gépem, azt jelzi hogy...

MOP4 kérdése:

Hibás a gépem, azt jelzi hogy van rajta net de egyik böngésző se tud semmit se megjeleníteni. Chrome-nal kijadott egy hibakódot amire rákerestem és kiderült hogy a windowsba hibás (corrupted) rendszerfájlok vannak. Hogyan javíthatom meg ezeket?

Figyelt kérdés
Van olyan programot ami kijavítja ezeket? Az sfc/ scannow nem segített, azt írja ki hogy talált sérült fájlokat de nem tudta megjavítani őket. Még rendszervisszaállítást is csináltam de az se segített, se az ha csökkentett módba futtatom az sfc/scannow-t. Utorrent megnyitásakor a következő hibaüzenet fogad: WSAStartup failed or you have the incoreect version of winsock installed. A cmd-ben a winsock reset sem segített. Aki hozzáértő tud valami tanácsot vagy programot ajánlani ami rendbe hozza a gépem?

2015. máj. 6. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a megoldás. A winsock fájlokat másold át egy működőképes win7-ről.
2015. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
Telepítsd újra a rendszert! Régen rossz ha valaminek az a megoldása, hogy rendszerfájlokat kell kézzel bizergálni.
2015. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Újra kell telepíteni, más megoldás nincs.
2015. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most látom hogy véletlenü j-vel írtam le a "kiadott" szót :D . Csináltam még egy rendszervisszaállítást és most valahogy mégis rendbe jött, nem kellett szerencsére újraraknom.
2015. máj. 6. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Az sajnos csak ideig-óráig oldja meg, a legtisztább az újratelepítés.
2015. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!