Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Coolermaster Elit 430 Black...

Zsul86 kérdése:

Coolermaster Elit 430 Black előlapi paneljába bedugom a jack dugót, és változó időközönként, változó ideig úgy változtatja a lejátszóeszközöket (fejhallgató és pc hangszóró között) mintha ki be huzkodnám a dugót, pedig az változatlanul be van dugva?

Figyelt kérdés

Konfig:

Coolermaster Elit 430 Black midi torony

Asus M5A97 Evo R2.0 alaplap


Hangkártya driver: Realtec legfrissebb verziója.


Ja és fizikai sérülése se a füleseknek(probáltam többet is) se az alaplapi csatinak se az előlapi csatinak és az összekötő kábelnek sincs.



2015. máj. 21. 16:00
 1/4 A kérdező kommentje:
A lényeg, mi lehet a probléma, mit csináljak?
2015. máj. 21. 16:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már nézted de én megnézném az előlapi kis panelt is nincs e forrasztási hiba?!
2015. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnézem, de nem hiszem, 3 éve használom a házat. Eddig semmi nem volt vele most is csak az alaplapot és a procit cseréltem a többbihez nem nyúltam.
2015. máj. 21. 16:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem, biztos h nem forrasztási hiba. Valakinek valami ötlet?
2015. máj. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!