Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » See Mta v2-ben csináltam egy...

DemxD kérdése:

See Mta v2-ben csináltam egy karaktert és nem tudok belépni?

Figyelt kérdés
Nem tudom a karakterem nevét se a jelszót se a felhasználónevet erre van valami, mert én nagyon szeretnék vele játszani van valami megoldás pl.: karakter törlés vagy valami??

2015. máj. 29. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
csinálsz másikat
2015. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj fel a teamspeak szerverükre. Ott keress meg valami illetékest és neki mond el a panaszod.

Engem konkrétan leszartak amikor nekem ilyen problémám volt. Kitörölgették a témákat amiket nyitogattam a fórumra, elnémítottak a fórumon stb.. Mondjuk ez már egy nem mostani történet hanem kb 2 éves, de a sa-mp-os see-n is szartak az emberekre nagy ívből. (Y)

2015. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fórumon kérsz serial váltást és meg van oldva.
2015. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felmész a szerverre, ugye ott lesz a bejelentkező panel ahova a nevet meg jelszót kell írni. Na, nyomd meg az F8-at (előjön felül a console), aztán oda írd be, hogy "serial". Ki adja majd a te serial-odat. Utána azt elküldöd a fórumon egy szuperadminnak, és ő megtudja mondani majd a felhasználónevet, e-mail címet, és talán a jelszót is.
2015. jún. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fura nekem a serialt egybol megcsinaltak
2015. jún. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!