Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Killing Floor / Unreal Tournam...

Killing Floor / Unreal Tournament 2004 moddinghoz ért valaki? Csináltam egy saját karaktert, de az animációk nem működnek.

Figyelt kérdés

Napok óta szenvedek KF-es karakteremmel, egyre frusztráltabb vagyok, a Tripwire fórumáról sem kaptam segítséget ez ügyben még.


(UT-t meg azért említettem a kérdésben, mert egy motor és hasonlóak a játékok struktúrája.)


Készítettem 3ds max-ban egy karakter modellt, rá a gyári Killing Floor csontvázra, KFEd-ben elkészítettem a hozzászükséges csomagokat, megírtam a scriptet, ami a Server Perks mutator saját karakter cuccához kell, lefordítottam UCC-vel. Beírtam a serverperks.ini-be.


Megnyitom a játékot, ott van a karakterem, textúra, modell perfekt, de nincs animációja.

KFEd-ben hozzá társítottam a gyári animációt, ott úgy néz ki jó is, de játékban csak a referencia pózban áll és kész. Sajna olyan debug opciót sem találtam, ami ráutalna a hiba forrására.


Napok óta próbálkozom vele, de teljesen elfogytam ötletekből. Megnéztem más karaktereket, visszafejtettem a scriptjüket, megnyitottam a modelleket és nem látom, hol a hiba...


Mit hagyhattam ki vajon? Az a zavaró, hogy ha uModelben megnyitom a karakterem, az animációk megvannak. Szóval... mindenhol jó, csak a játékon belül nem... Bosszús vagyok miatta. Nem határidős dolog, meg csak saját magamért csinálom (gyakorlás), illetve lehetséges, hogy később publikussá teszem.


Amúgy először a letölthető Stig modellel próbálkoztam. Azt cseréltem ki, azt szerkesztettem át. És működött, animációval együtt. Aztán a Stighez volt forráskód, átírtam a saját karakteremhez, átneveztem a mutatort / modot, pár infót átírtam, jó volt. De Server Perksszel nem hajlandó működni az animáció.


Már tényleg nem tudom, honnan kérjek segítséget. De annyi mindennel próbálkoztam sikertelenül. De feladni meg nem fogom. Még emellett a gyakorlásra szánt modell mellett 3 másik modellt szeretnék csinálni, de ha már itt elakadok, akkor a másik hárommal ugyan ez lesz.



2015. márc. 25. 12:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!