Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi éri meg jobban játékra,...

IceHunter kérdése:

Mi éri meg jobban játékra, konzol vagy PC?

Figyelt kérdés
180ezerFt-s PC vagy XBOX One. Olyan XBOX-ot vennék amihez kapnék egy játékot, amivel sokáig eltudok lenni, míg nem tudok venni még egy játékot hozzá. megéri ez?

2015. máj. 29. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:

PC:több mindenre lehet használni,lehet ingyen játékot letölteni hozzá(torrent)

XBOX:Biztos lehets benne hogy amilyen játékot veszel hozzá 100%-ig müködik de elég drágák.

2015. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, viszont az XBOX One van rajta laggolás? Grafikai beállítás?
2015. máj. 29. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. De nem visz mindent 60 FPS-el. Egy gép sokkal jobb.
2015. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Konzolnál grafikai beállítást kérdezed? Miért lenne rá szükség?
2015. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
De sokszor a játék optimalizáltságától is függ hogy laggol e vagy nem.
2015. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Konzolra nem adnak ki úgy játékot hogy laggol. Menj máshova okoskodni.
2015. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Lehet, hogy inkább PS4-et veszek.
2015. máj. 29. 22:31
 8/10 Tengor ***** válasza:

PC, ahogy írták multifunkciósabb, de próbálj meg egy mai játékkal egy 7-10 éves (akkor közép kategóriás) PC-n játszani... Esélytelen. A multi ingyenes, talán több ingyen játék is van PC-re, persze a jó címekért itt is fizetni kell. Mondjuk a Steam és a többiek folyamatosan akcióznak így olcsón lehet jó játékokhoz jutni.


Konzolok: szórakozásra való, youtube, net megy rajtuk, bár nem egészen erre valók. Adott generációra írt játék a generáció első gépén ugyan úgy fut, mint az utolsó legyártott darabon. A multi most már mindegyiknél fizetős, ha jól tudom, cserébe viszont havonta kapsz ingyen játékot. Azt mondják, hogy mivel fizetős a multi "komolyabb" a játékos közösség, kevesebb a troll. A játékok sajnos valóban drágábbak, mint a PC-sek.


Én személy szerint PS4-et vennék, de inkább személyes okokból, mint nem szakmaiból.

2015. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
180 ezer forintért már játékra alkalmas gépet kilehet hozni.
2015. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Haver ha rám hallgatsz, persze nem muszáj, veszel egy PC-t. Szerintem a mostani konzol felhozatal nevetséges, és úgy hogy veszel két játékot, teszem azt használtan és az mondjuk egy Mortal Combat X vagy hasonló 14.000. Most ha el tudod cserélni akkor is mindig egy-egy játék lesz nálad stb... És nem tudom mennyire vagy ilyen, de pl konzolokat nem lehet törni ... PC-n meg pl a witcher 3 vagy hasonló címek amin am sincs muli .. .leszeded torrentről... :D ami meg nagyon kell mert multizni akarsz megveszed... SOKKAL jobban jársz + xbox one kontroller támogatás amihez jön majd adapter szóval wireless is jó lesz hozzá . Szóval PC.


Persze ez csak saját vélemény.

2015. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!