Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra konzol vagy PC?

Játékra konzol vagy PC?

Figyelt kérdés

sokan mondják , hogy konzollal jobban jár az ember mivel nem kell bővíteni mint a PC-t ugyanakkor a játékok nem szaggatnak rajta.


De azért szeretném megkérdezni azokat akik már rendelkeznek PS3-al vagy Xbox 360-al hogy ők mit gondolnak. tényleg jó egy konzolra beruházni ?


A válaszolók azt is írják le , hogy milyen konzoljuk van.


köszönöm :)


2011. máj. 5. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát igazság szerint igen, viszont én pcn jobb szeretek játszani... F1 módolható, magyarítható, testre szabhatóbb, illegális játékokkal könnyebb... stb... konzol pedig: nincs gond, hogy elég-e a ram vagy sem... újabb videokártya stb... Nehéz kérdés számomra. Én a PC-re szavazok, de ha egy egy játékkal játszol mert megvannak az örök kedvencek mint stílusra, mindenre akkor konzol. Ha mindig mással játszanál, mikor milyen a hangulatod akkor PC.
2011. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 VODKA0710 ***** válasza:
Én a PC-t ajánlom. Lehet, hogy a konzolt nem kell bővíteni, meg hasonlók, viszont lassan, de biztosan a PC-n megint jobb grafikák vannak. FPS-eket meg szerintem egérrel könnyebb irányítani mint controller-el. Igazából most nincs konzolom. Viszont volt nálam egy ideig cserébe egy PS3, meg egy XBox 360.
2011. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én PC-re voksolok márpedig:

-Volt egy PS2-m kva szar grafikája van. Melegedik, és emellett még ha két karral játszottál rajta 4-5óra játékidő után kikapcsolt, mert felfőtt. (lehet h csak a portól)

-PC azért jobb, mert összeállítol egy erős konfigot, és nincs vele bajod egy ideig, holott az X-Box vagy PS3 árából már jó gépet tudol összerakni, és nemkell megvásárolni, meg flash-elni meg fszom tudja miket csinálni vele hogy menjen.

-Mikor milyen kedved van játszani, pl autós, stratégiai, akció, csak bepötyögöd a torrent oldalra, szépen letöltöd, nemkell cd-kkel szarakodni, nem karcolódik a lemez stb, felrakod, ha tetszik fennhagyod, ha nem törlöd. nem zsákbamacska, szóval midnenképpen PC. Konzol csak abban az esetben, ha kivonják a gépeket a forgalomból :DDDDD

2011. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is a PC-re szavazok.

Azok az érvek is tökéletesek amiket előttem felsoroltak de van még egy érv.

A konzolt csak játékra tudod használni.

De ha kell a net valamire akkor 2 klikk és kész.

Ha kell akkor ott van a word stb házi feladathoz munkára bármire.

És egy PC amin van net is annak a felhasználási területe nagyon nagy.

2011. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Hello.

Nekem pc-m és x360-am is van(volt).

Játékra abszolut a konzolt mondanám.

A felmerülő problémákra a válaszom:

-Flash-elés + körités igen egyszerű.

-Fps játékra is van megoldás átalakitóval.

-Egy normális pc 80-90 körül van,míg flashelt,hűtés moddolt x360-at már lehet venni 35-45 között!

Remélem tudtam segíteni!!

2011. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 VODKA0710 ***** válasza:
0%

"Egy normális pc 80-90 körül van..."

Ez azért túlzás. Aki kicsit jobban ért a dolgokhoz, 40k-ból olyan PC-t ki tud hozni, hogy minden működik rajta Full HD-n max grafikán, 30FPS fölött. Például nálam. :P

2011. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
arra kíváncsi lennék , hogy 40-ből hogy hozol ki olyan gépet ami pl futtatná a GTA IV-et :D XD
2011. máj. 6. 07:18
 8/19 anonim válasza:

Akkor én ezek szerint nem értek a pc-hez.

Ugy tudtam 40e böl max :

-Egy gyenge 2 magos proci+alaplap

-max 4 giga ram

-És egy alsó kategoriás videokari jön ki.

Ezen full hd nem megy 30 fps felett!!!!!!


De,ha ennél jobb gépet rakna össze a hozzászoló,kérem vegye fel velem a kapcsolatot!

2011. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát azért szerintem az emberek 50%-a ha gépet vásárol nem a silányabb cuccokat veszi meg.
2011. máj. 6. 16:19
 10/19 anonim ***** válasza:

Istenem olyan gép amin a crysis2 megy full HD-ba annál a VGA lezdődik 50 ezernél.

Még használtan se veszel olyat amin full HD-ba mennek a legújjabb játékok.

2011. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!