Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra konzol vagy PC alkalma...

Játékra konzol vagy PC alkalmasabb?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire alkalmasabb?

Mi nem tudjuk, hogy mit szoktál csinálni a mindennapokban.


Ha te a gépet csak játékra használod, akkor nyilvánvalóan konzol jobban megéri.

2012. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha sokat szeretsz játszani akkor jobban jársz a konzollal én már rájöttem. Én is sokat játszottam régen PC-n de 2-3 évente újíthattam fel vagy vehettem újabbat sok pénzt öltem már ilyenekbe és inkább egyszer rászántam magam és vettem egy xboxot mai napig mennek rajta zökkenő mentesen azok a játékok amik a gépemen már nem nagyon mennének, sokkal jobban megéri, mert elég csak egyszer kifizetni többet is gyártanak rá meg ott van az úgynevezett kinect az is jó dolog ám.

Meg erre elég csak egyszer költeni. Viszont letöltött játékokat nem tudsz rajta futtatni csak akkor ha flashelteted de akkor buktad a multiplayert mert bannolnak, viszont az sem jobb annyira mert 8 gigás dvd kell hozzá plusz nem egyszerű kiírni drága is, meg ha elcseszted dobhatod el, és használtad vanni játékot hozzá nem nagy pénz szerintem és nem gyilkolod vele a lemezt mert bőven elég rátenni az xbox hdd-jére és akkor a lemezt csak indításra kell használnod.

Ha sokat játszol és szeretsz az újabb játékokkal is játszani érdemes konzolon gondolkodni.

2012. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ugye a konzol csak játékra jó (szinte) a gép meg netezésr filmnézésdre, játékra, stb szóval sokmindenre) Egy jobb konzolt már megkapsz 50k fele egy normális játékgépet pedig 100k fele. DE (!) A konzolhoz meg kell venni a játékot darabját 10k-ért kb ha megjelenés fele veszed, pc-re meg lehet másképpen is, de azt nem szabad :)
2012. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő alkalmas játékra, az relatív, hogy melyik a jobb rá, szerintem konzol.
2012. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Per pillanat PC, aztán ha vársz amíg kijönnek az új generációs konzolok akkor egy ideig inkább az.
2012. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!