Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépet konnektorba vagy...

Számítógépet konnektorba vagy elosztóba? A vihar kapcsán merült fel bennem a kérdés.

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a számítógépet nem érdemes közvetlenül a konnektorba bedugni, célszerű valamiféle védelemmel ellátott elosztót beszerezni. Nem szeretném, hogy egy esetleges áramingadozás vagy egy vihar miatt bármi baja legyen, de nem igazán tudom, mit volna célszerű beszerezni erre.


Egyébként, FSP Raider 650-es tápegységem van.



2015. jún. 9. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy túlfeszültség elleni védelemmel ellátott valamire gondolok. Ez nagyon nem az én területem...
2015. jún. 9. 20:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy rendes táp mellett tök felesleges, benne van a védelem.
2015. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tápban lévő védelemtől függetlenül nekem minden számítógéphez kapcsolódó hardver (monitor, nyomtató, szkenner, audio rendszer, router, modem) két túláram és túlfeszültség védelemmel ellátott négyes elosztóból kapja az áramot.
2015. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!