Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti mit vennétek szívesebben?...

Ti mit vennétek szívesebben? Konzolt (xbox one, ps 4) vagy egy gamer pc-t?

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
PC-t. A kontrollereket nem szeretem, illetve a kedvenc játékaim java nem is létezik konzolra.
2015. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
PC
2015. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

PC-t. Lehet, hogy egy PS4 csak 120-130 ezer, egy tisztességes gép meg 150-200, de szerintem két külön eszköz a kettő.

A PS4 egy HTPC ( [link] ), ami nappaliba való, játszani meg filmezni jó. Egy PC meg egy univerzálisabb dolog. Sokkal kényelmesebb rajta netezni, zenét hallgatni, kreatív alkotásra is alkalmas, meg vannak olyan játékok, amikhez gép kell (pl. FPS-ek BF4, CS:GO, vagy a rengetek fizetős és ingyenes MMO). Emellett a konzol és a PC más-más életérzés, emberfüggő ki melyiket szereti.

(ja és halkan megjegyzem, hogy PC-n ugye ott van nekünk El Torrente bácsi is)

2015. jún. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gamer pc m van, konzol meg nem kell, van rá talán 3 exkluzív játék amit kipróbálnék, az összes többivel jobb pc n játszani - vitán felül, nem az irányítással akarok szenvedni, és nem vagyok hajlandó aim assittal fps t játszani, kb mint a 3 kerekű bicikli. A grafika hidegen hagy, persze én is tátom a számat ha valami tényleg szépet látok, de ez az utolsó szempontok egyike a szememben. Na meg árban sem jönnék ki jobban, lényegesen drágábbak rá a játékok, egy 5-6 órás játékért nem fogok 20k t kiadni, ha ugyanazokat megveszem pc n, akkor a zsebemben marad egy középkategóriás gpu ára.
2015. jún. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gamer pc. Én sem szeretem a kontrollert, és ps/xbox-ra kb ugyanazt adják ki mint pc-re. Nekem PC-m és Nintendom van, mert ott kb minden játék exkluzív
2015. jún. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem van mindegyik, de egyértelműen PC. A Forza Horizon 2-n és a Bloodborne-on kívül nem tudok kiemelkedő konzol-exkluzív játékot, a 90%-uk meg kijön PC-re is.
2015. jún. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
07:30: A két Dark Souls sikere után biztos lehetsz benne, hogy jönni fog a Bloodborne is, csak ki kell várni.
2015. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ps4-et vettem, az még nem éri meg, mivel alig van rá értelmes játék. Ps3 jobb ha még nincs. Vagy pc.
2015. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ps4
2015. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszonom szépen a válaszokat, én is pc-t vennék inkább mert ugye azon tobb mindent lehet csinálni, csak hát ugye a konzol az olcsóbb. :)
2015. jún. 10. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!