Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le szinte minden...

Miért fagy le szinte minden 15 perben a számítógépem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 15:11
 1/8 A kérdező kommentje:
nemrég lett ujratelepítve...
2010. febr. 28. 15:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Feltettél/frissítettél minden drivert? Gondolom Windows....
2010. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

TIPP:


A proci hőmérséklete rendben? Nézd meg, hogy mekkora a "mag" hőmérséklete. Ha gyorsan megy fel, és 80-as értéket is elhaladja, sürgősen kapcsold ki, tisztítsd ki a gépet, pasztázd újra a procit, és/vagy egy erősebb hűtés ( ventillátor Pl.).


vagy:


Tápegység hiba?

Megy a ventillátora?, ha nem sürgősen csere ( mármint a ventit, nem az egész tápot :-) )....


vagy:

Fut olyan progi a háttérben, ami kiakaszthatja a gépet (Pl.: a program elindulásától számított 1/4 óránként akarja a frissítéseit letölteni, dokumentumokat automatikusan menteni,.....)? Bár ez elég extrém progi lenne, max. vírus-írtó csinál ilyet ( de az sem negyed óránként...


Tudsz egy kicsivel több adatot mondani? így eléggé vakon vezetek.....

2010. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

huh... hát... ez nekem bonyolult... xD


hát fogalmam sincs :$


a ventilátor nagyon zúg amikor bekapcsolom... mint egy morzsoló xD

de az egy ideig tart...

emigy nincs semmi extrém progi...

2010. febr. 28. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


Bocs, kicsit sok kérdést adtam :-))))


Arra tippelek 1.:, hogy a géped már elég régen lett kitakarítva, érdemes lenne a hűtőbordákról -szó szerint- kiszívni a porcicákat.


Arra tippelek 2.:, hogy a winyód is vacakolhat, bár akkor simán hibaüzenetet szokott kiírni a windows, nem elsőre fagy ( itt te nyomhatod neki a gombot a lefagyáshoz XD ).


Arra tippelek 3.:, hogy ha 14-15 perc alatt fagy ki a géped, azt szinte bármelyik alkatrész ( videókártya is ) hibája okozhatja => szervíz, ez a legjobb megoldás.

2010. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előzőhöz:


Mármint takaritás után is kifagy a gép, a "3.-ik" csak akkor érvényes!!!!!

2010. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem vagyok szaki, de nekem is volt ilyen problémám és akkor virus miatt fagyott le gyakran.
2010. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kiírtottam a vírusokat... még mindig lefagy...

sőt... még cd-t/dvd-t sem olvas be...

fogalmam sincs mibaja...

amint apu kap fizut megnézessük egy hozzáértővel

2010. márc. 1. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!