Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell tudni a SD memóriakár...

Mit kell tudni a SD memóriakártyákról? (pontosabban: Micro SDHC)

Figyelt kérdés

ezeket is formázni kell?


és mennyit bírnak? (olvasás/írás)


illetve miket tilos vele csinálni/elvégezni rajta? (pl.: gyorsan tökre mehet miatta stb.)


csak azért kérdezem, mert még életemben nem használtam őket



2015. jún. 13. 13:34
 1/6 ThodEE GoD ***** válasza:

Én megszoktam, de egyébként nem szükséges nem javít a sebességén. A mennyit bírnak részt sebességre vagy kapacitásra gondolod? Egyébként mindenképp típus függő!

Nem érdemes ütögetni -dobálni, tűző napnak vagy magas hőmérsékletnek kitenni, magas pára sem biztos hogy jót tesz neki.

2015. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rá van írva, pl amin egy bekarikázott 10es van az 10MB/s írás/olvasás, amin négyes az 4.


Hol akarod használni?


Egyébként érdemes formázni, mert a gyártók néha tesznek rá szemetet.


Tilos töredezettség mentesíteni, nem örül a forróságnak. Mágnes nem zavarta az enyéimet

2015. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

arra értem hogy van-e valami ami után ki fulladnak pl.: xy írás után megdöglik/meghibásodik


vagy mondjuk ha sokat formázgatod, az se tesz jót neki (bár gondolom elég 1x formázni, aztán úgy is a telefonban landol)


Kingston 8GB microSDHC MBLY4G2


pontosan a típusa

2015. jún. 13. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi extra. Fogod, berakod a telóba, telón keresztül formázd inkább, ha abban akarod használni, majd nagy eséllyel túl fogja élni a következő két telefonodat. Utána csere.
2015. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha alkalmazásokat tenni a kártyára, vagy videózni is akarsz akkor class10 kell.


Elméletileg van egy határ ami után nem írhatók, gyakorlatilag hamarabb tönkremennek. Nálam két évig bírták max

2015. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor class 10-eset veszek
2015. jún. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!