Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan működik a Facebook...

Hogyan működik a Facebook fotó-verifikáció? Hogyan tudom a saját profilomnál előhozni?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm Facebook-ja mikor "idegen helyről" léptünk be, rögtön egy fotós verifkációt kért, azaz, hogy ismerjük fel a képeken látható embereket. Ez nálam, a saját profilomon miért nem jelenik meg? Kipróbáltam, hogy különböző külföldi proxy oldalakkal nyitottam meg a profilomat, de ekkor se. Sőt proxy oldalról kértem email új jelszót, megváltoztattam a jelszót, de ekkor se kér fotó ellenőrzést.

Hogyan tudnám magamnak előhozni? Vagy ezt valahol be kell kapcsolni? Mielőtt valaki megkérdezni, miért kell, egyrészt érteni akarom, hogy működik, másrészt biztonságban akarom tudni a profilomat.



2015. jún. 14. 15:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!