Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Far cry 4 lehetséges valahogy...

Far cry 4 lehetséges valahogy 32 bites rendszeren?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 2gb ram van a gépemen és 32 bites rendszer,Win 7-es. A far cry 3 még gondatlanul ment a gépemen,de most a 4-re fáj a fogam,és sajnos minimum 4 gb és 64 bit kéne....... A ramra találtam megoldást a neten,viszont sehol nem találtam olyat hogy 32 bites rendszerrel kompatibilissé lehetne tenni.Persze neten vannak ilyen cuccok,de nem jutottam vele semmire .PLS help

2015. jún. 25. 03:17
 1/5 gustty ***** válasza:
[link] keress rá.A mostani gépet nem jó neki.Ha játszani akarsz gyűjts még zsét, aztán cseréld le a vasat, vagy csak áhitozzál erre a game-ra.Nem fog menni,nem elég erős a géped,hiába akarsz 32b futtatni.Nembeszélve a vga teljesítményről.
2015. jún. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehetséges mert ahhoz hogy akár buheráltan is induljon, nem alkalmas a géped architektúrája, nem véletlenül lett 64 bitre megírva csak és kizárólag, mert pl tuti hogy 4 Gigánál többet fog használni ramból is. Ez már nextgen játék, így sajnos erre nincs mód...


Ehhez még Crack sem lehetséges mert ehhez meg kéne írni a játékot úgy hogy 32 bite ne induljon, ezt meg csak a gyártó tudja jelenleg kivitelezni, de ő meg nem fogja, mert a hardware kapitalizmus tombol... Nekik az az érdekük hogy te minél többet költs per ép hardware alkatrészekre... És még akkor is csak elavult lesz a géped mire a kívánt programmal játszhatsz majd mert a követkető mégtöbb és mégtöbb ramot/cpu/gput fog zabálni...

2015. jún. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

értem köszönöm a válaszokat. Hát akkor addig be kell érnem a 2-vel és a 3-al,végülis azok is nagyon jók szerintem. amúgy,ha 32-ről frissítek 64 bitre akkor az egész gépet újra teszem,vagyis amik eddig rajta vannak elvesznek? Nem igazán tudom hogy működik ez

.

2015. jún. 26. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, de ha újra rakás előtt lemented azt ami kell, akkor biztos a dolog... de a windows 8.1 et és 7 et lehet úgy is telepíteni hogy pl a 32 bites rajta van, elkezded telepíteni nem formázza a rendszert hanem átmásolja a régi rendszer egy windows.old mappába, és máshoz nem nyúl és felrakja az új rendszert, az oldból meg kimazsolázod ami kell... utána kitörlöd a felesleges fájlokat...
2015. jún. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2015. jún. 27. 03:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!